Nieznany sprawca uderzył w słup na parkingu i uciekł

Nieznany sprawca uderzył w słup na parkingu i uciekł

Wczoraj w Świniarsku (gmina Chełmiec) nieznany sprawca uderzył w słup telekomunikacyjny i odjechał. Do zdarzenia doszło na parkingu w pobliżu myjni samochodowej około 15:35. Słup uległ poważnemu uszkodzeniu u podstawy i istniało ryzyko, że się przewróci.

Na miejsce zadysponowani zostali strażacy z JRG nr 1 w Nowym Sączu oraz OSP Niskowa. Czekał tam świadek zdarzenia, który zgłosił kolizję.

– Działania polegały na zabezpieczeniu terenu działań, sprawdzeniu słupa przy użyciu detektora – nie stwierdzono napięcia elektrycznego w pobliżu. Przekazano informację o konieczności zadysponowania na miejsce firmy odpowiedzialnej za obsługę w/w sieci – relacjonują funkcjonariusze PSP w Nowym Sączu.

Wkrótce na miejsce dotarł patrol policji oraz właściciel parkingu. We wcześniejszej rozmowie z nim potwierdzono, że na słupie zawieszone są tylko kable telekomunikacyjne.

Uszkodzony obiekt miał zostać wymieniony na nowy dopiero następnego dnia. Do tego czasu słup podparto i zabezpieczono. Ponadto strażacy ogrodzili teren w jego zasięgu taśmą ostrzegawczą.

fot. PSP w Nowym Sączu

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.