Dlaczego publikujemy na Facebook’u bez zdjęć? Ogólnoświatowa awaria mediów społecznościowych

Dlaczego publikujemy na Facebook’u bez zdjęć? Ogólnoświatowa awaria mediów społecznościowych

Facebook, Instagram, a także komunikatory Whats App i Messenger przestały poprawnie działać. Stało się to około godziny 16.00 czasu polskiego. Użytkownicy na całym świecie zaczęli zgłaszać problemy z publikacją zdjęć i filmów, a nawet logowaniem się, czy rejestracją do własnego konta na ww. platformach. 

Dotyczy to głównie mediów społecznościowych w Ameryce Północnej i Europie. Jak wynika z podawanych informacji, przyczyną jest awaria serwera należącego do Facebook’a, odpowiadającego za przechowywanie zdjęć i filmów. Nie wiadomo jeszcze, kiedy problem zostanie rozwiązany.

Również nasi Czytelnicy zaczęli pytać: dlaczego publikujemy artykuły na Facebook’u bez zdjęć?  Zauważyli, iż treści przez nas udostępniane są nieprawidłowo wyświetlane. Przepraszamy, ale niestety nie mamy wpływu na zaistniałą sytuację.

– Zdajemy sobie sprawę, że niektórzy użytkownicy mają problemy z publikowaniem zdjęć, filmów i innych plików w naszych aplikacjach. Pracujemy nad rozwiązaniem problemu tak szybko, jak to możliwe – piszą administratorzy Facebooka.

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Novel w Szansie na sukces

Ostatnie przygotowania Ewy do finału Szansy na sukces. Zobacz co tam się działo…  Dostępne tylko u nas 😉 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.