Kabarety, gwiazdy MasterChefa, kolorowe proszki i sport - zbliżają się Dni Korzennej

Dni Korzennej zastąpiły dawny Jarmark Korzeński. W tym roku dwudniowa impreza zdominowana będzie przez kabaret, ale w weekend, 13 i 14 lipca nie zabraknie także kulinariów, sportu oraz kolorowego szaleństwa. Początek zabawy w sobotę (13 lipca) o godzinie 20:00 przy stadionie w Korzennej.

Renault2

Podczas Nocy Kabaretowej mieszkańcy będą mieli okazję pośmiać się podczas występów trzech grup: Kabaretu Kałasznikof, Kabaretu z Konopii oraz Kabaretu FiFaRaFa.

- Ważnym punktem Dni Korzennej będą kulinaria. Koła gospodyń wiejskich zaprezentują to, co potrafią najlepiej, czyli swoje wypieki. Degustacji ciast towarzyszyć będzie Bitwa Kulinarna, którą poprowadzą Mariusz Szwed i Joanna Studnicka - gwiazdy programu MasterChef - informuje UG Korzenna.

Inwazja kolorów, to kolejna atrakcja, którą zaplanowano. Podrzucane nad głowy barwne proszki będą niezapomnianym widokiem.

Jak zapewniają organizatorzy, nie zabraknie także czegoś dla fanów aktywnego wypoczynku. Chętne osoby będą mogły wziąć udział w drużynowym biegu na orientację z Bukowca do Korzennej. Szczegółowe zasady udziału znajdują się w regulaminie. W trakcie Dni Korzennej rozpocznie się także rywalizacja amatorskich drużyn piłkarskich, biorących udział w rozgrywkach o Puchar Wójta.

źródło: UG Korzenna

fot. pixabay

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.