Niezapomniane pożegnanie wakacji w Stróżach

Wyjątkowo zapowiada się plenerowa impreza POZEGNANIEWAKACJI.PL, na którą już za kilka dni mieszkańców naszego regionu zaprasza Zakład Aktywności Zawodowej w Stróżach.

WSB2020

Organizatorzy zapraszają do wspólnej zabawy w czwartek 30 sierpnia 2018 roku w Stróżach (obok stadniny koni) od godz. 14:00 do 21:00. Pracownicy Zakładu Aktywności Zawodowej zapewniają, że będzie to wyjątkowe wydarzenie.

- Dołożyliśmy starań w przygotowanie atrakcyjnego programu obejmującego m.in. festiwal kolorów, zawody sportowe, profesjonalne animacje i zabawy z nagrodami, prezentację samochodów retro, dmuchańce dla dzieci, jazda konna, quizy z nagrodami. Quizy prowadzone będą m.in. z wykorzystaniem smartfonów, dlatego też zachęcamy, aby uczestnicy na imprezę zabrali ze sobą smartfony. Zapewniamy cenne nagrody dla uczestników m.in. vouchery na spływ Popradem, vouchery do escape roomu, zaproszenia do SPA, zaproszenia do kina, zaproszenia na wykwintny obiad, na wyjątkowe lody do cukierni i wiele innych cennych nagród” – zaprasza Piotr Wojtas, Kierownik Zakładu Aktywności Zawodowej im. Matki Bożej Fatimskiej w Stróżach.

Przygotowany program wydarzenia jest adresowany do szerokiego grona uczestników, dzieci, młodzieży i całych rodzin z Małopolski. Podczas imprezy jedną z atrakcji będzie prezentacja samochodów retro w ramach 7. Historycznego  Rajdu Polski oraz występ gwiazdy wieczoru - zespołu Menelaos, który znany jest z wielu przebojów jak m.in. z piosenek „Ona tańczyć chce” oraz „Brunetka i blondynka”. O dobrą zabawę zadba także DJ MECHANICS. Całą imprezę poprowadzi wyjątkowy Góral Józek.

- Dla nas najważniejsze jest jednak zapewnienie dobrej zabawy, rozrywki i pozytywnych emocji mieszkańcom naszego regionu. Będzie to wyjątkowa okazja do wspólnej zabawy całych rodzin. Dodatkowo do dyspozycji uczestników będzie szeroka oferta gastronomiczna. Szczegółowe informacje na temat imprezy można znaleźć na stronie internetowej wydarzenia: pozegnaniewakacji.pl oraz na profilu imprezy na Facebooku” – przekonuje Piotr Wojtas.

materiał partnera

PUMA

Wypowiedz się w tej sprawie

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.