Niepoprawni optymiści zagrali dla Mileny Smajdor [ZDJĘCIA]

ROBIMY COŚ WIĘCEJ KONCERT DLA MILENY SMAJDOR

DTS YOUNG. W amfiteatrze Parku Strzeleckiego w Nowym Sączu odbył się koncert charytatywny „Niepoprawni optymiści”, organizowany przez Stowarzyszenie Robimy Coś Więcej. Zagrali i zaśpiewali dla Mileny Smajdor, 14-latki, u której rok temu zdiagnozowano tężyczkę.

Milena sama śpiewa, gra na gitarze, tańczy. „[…] Dołączyła do Stowarzyszenia Robimy Coś Więcej, żeby swoim talentem pomagać innym. Nie spodziewała się, że sama zostanie podopieczną i to dla niej zostanie zorganizowany koncert” – czytamy na stronie pomagam.pl, gdzie również trwa zbiórka na jej rzecz.

W niedzielny wieczór ekipa RCW porwała liczną publikę, która śpiewała razem z wykonawcami i tańczyła. Piękna organizacja, piękne utwory, wspaniałe wokale, instrumenty i choreografia. Milena, która także wystąpiła na scenie, była niesamowicie wzruszona i z trudem powstrzymywała łzy.

Podczas koncertu licytowano obraz, który specjalnie dla 14-latki stworzył znany artysta graficiarz Mgr Mors. Dzieło udało się sprzedać za ponad 3 tys. zł.

Członkowie RCW po raz kolejny dostarczyli sądeckiej publiczności ogromną radość, a przy tym zrobili coś pięknego dla drugiego człowieka. Sami przy tym świetnie się bawiąc.

Jeśli zabrakło Was na tym koncercie, macie czego żałować. Koniecznie więc bądźcie na bieżąco z działaniami RCW, żeby nie przegapić kolejnego koncertu i zawsze bądźcie chętni, aby robić coś więcej… dla innych.

Aniela Gajdosz DTS YOUNG

Fot. Aniela Gajdosz

LOGO DTS YOUNG

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.