Niech miasto z każdej perspektywy będzie jeszcze piękniejsze. Budżet Obywatelski 2019 trwa! [FILM Z DRONA]

Wczoraj (6 kwietnia) mieszkańcy Nowego Sącza mieli ostatnią okazję, aby złożyć projekty w ramach Budżetu Obywatelskiego na rok 2019. Mamy nadzieję, że po realizacji zwycięskich pomysłów miasto będzie prezentowało się jeszcze piękniej niż na filmie, którym chcemy się z Wami podzielić.

Projekty zadań publicznych do budżetu obywatelskiego mógł złożyć każdy mieszkaniec Nowego Sącza, który ukończył 16 lat. Wartość wszystkich działań, które zostaną zrealizowane w przyszłym roku to 2 mln złotych.

Listę zadań wybranych do głosowania poznamy do 14 maja. Od 2 do 9 czerwca sądeczanie będą głosować na poszczególne projekty. Jak będzie wyglądało głosowanie?  Na to i wszelkie inne pytania związane z najnowszą edycją Budżetu Obywatelskiego, odpowiedzi można znaleźć na stronie internetowej: https://bo.nowysacz.pl/

A teraz pora na film. Jeden z naszych Czytelników trafił na niego w sieci. Jeśli kiedyś chcieliście poczuć się jak sowa, to właśnie macie okazję.

Oby po zrealizowaniu zwycięskich projektów Nowy Sącz był równie niesamowity, jak ten oto nocny krajobraz miasta.

film: YouTube - Airking

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.