Nie żyje Joanna Stawiarska – radna powiatu nowosądeckiego

Nie żyje Joanna Stawiarska – radna powiatu nowosądeckiego

nie żyje joanna stawiarska, radna powiatu nowosądeckiego

W dniu dzisiejszym w wieku 60 lat zmarła nagle Joanna Stawiarska, radna Rady Powiatu Nowosądeckiego, prywatnie żona wójta Gminy Chełmiec Bernarda Stawiarskiego.

Joanna Stawiarska uczęszczała do Liceum Ekonomicznego w Nowym Sączu, a naukę kontynuowała w krakowskiej Akademii Ekonomicznej. Została dr nauk ekonomicznych. Prywatnie była właścicielką biura rachunkowego oraz nauczycielką akademicką. Była autorką kilku opracowań z zakresu rachunkowości i finansów.

Była radną V kadencji Rady Powiatu Nowosądeckiego, podczas której pełniła funkcję Wiceprzewodniczącej Komisji Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa RPN Członka Komisji Budżetowej RPN, Członka Komisji Mienia i Infrastruktury RPN. Podczas V kadencji RPN. Członek Rady Społecznej działającej przy SPZOZ – Sądeckie Pogotowie Ratunkowe w Nowym Sączu.

W Radzie Powiatu Nowosądeckiego VI kadencji (obecnie) sprawowała następujące funkcje: Wiceprzewodniczącej Komisji Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa, Członka Komisji Budżetowej oraz Członka Komisji Mienia i Infrastruktury. Była również przedstawicielem RPN do Rady Społecznej działającej przy SPZOZ – Sądeckie Pogotowie Ratunkowe w Nowym Sączu.

– Otrzymałem informację o śmierci i przyznam, że osobiście jest ona dla mnie szokująca. Znałem Joannę Stawiarską, ceniłem. To była dobra i inteligenta osoba. Zawsze potrafiła odpowiednio argumentować swoje zdanie. Wykazywała się przyjaznym i koleżeńskim podejściem względem radnych. Wielki szacunek dla niej za osiągnięcia prywatne i zawodowe. To wielka strata dla rodziny, której bardzo współczuję. To również ogromna strata dla powiatu i całej Sądecczyzny. Często rozmawialiśmy, przyjaźniliśmy się – mówi Marek Pławiak, były starosta a obecnie dyrektor MORD.

Fot: powiat nowosądecki

Czytaj także: Czołowe zderzenie samochodów w Kurowie [FILM!]

Share on twitter
Share on facebook

Otwarcie punktu informacyjnego Krakowskiego Parku Technologicznego w Nowym Sączu

WAŻNE !

Play Video about Gmina Stary Sącz

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Stary Sącz

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama