NEWAG S.A. otrzymuje Certyfikat IRIS Gold po raz drugi

NEWAG S.A. otrzymuje Certyfikat IRIS Gold po raz drugi

NEWAG S.A. – nowosądecki producent taboru kolejowego – po raz drugi uzyskał Gold Quality Performance Level, będący najwyższym oraz najbardziej prestiżowym stopniem oceny Systemu Zarządzania Jakością na zgodność ze standardem ISO/TS 22163:2017 (IRIS rev.03).

Certyfikat IRIS Gold to jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień w dziedzinie transportu kolejowego. Przyznaje go organ wykonawczy IRIS Management Center (IMC) Europejskiego Stowarzyszenia Przemysłu Kolejowego (UNIFE*) wraz z Bureau Veritas Certification. Otrzymanie go po raz drugi potwierdza naszą zdolność do utrzymania najwyższego poziomu jakości i bezpieczeństwa w produkcji taboru kolejowego.

Otrzymanie Certyfikatu IRIS Gold po raz drugi z rzędu, jest wynikiem naszej stałej pracy nad doskonaleniem procesów i podnoszeniem standardów jakości w naszej organizacji. Jest to dowód na nieustającą determinację w dostarczaniu naszym klientom produktów najwyższej jakości” – powiedział Zbigniew Konieczek, Prezes Zarządu NEWAG S.A.

Otrzymanie Certyfikatu IRIS Gold po raz drugi nie oznacza, że przestajemy się rozwijać. Nadal będziemy dążyć do doskonałości i wprowadzać innowacje, aby sprostać dynamicznym potrzebom branży kolejowej. Naszym celem jest nie tylko utrzymanie, ale także stałe podnoszenie jakości naszych produktów i satysfakcji naszych Klientów.” – dodał

Czytaj też:

Newag wybudował pierwszą polską lokomotywę, która pojedzie z prędkością 200 km/h

Share on twitter
Share on facebook