Nasz wojownik powalczy o pas, a z Nowego Sącza pojedzie… autobus kibiców!

Nasz wojownik powalczy o pas, a z Nowego Sącza pojedzie… autobus kibiców!

Już 25 maja we Wrocławiu sądeczanin Łukasz „Boom Boom” Pławecki wystąpi w walce wieczoru rywalizując o pas organizacji FEN – Fight Exclusive Night (więcej o tym pisaliśmy tutaj).

Jego przeciwnikiem w pojedynku zakontraktowanym na pięć rund po trzy minuty na zasadach K-1 będzie Wojciech Wierzbicki, reprezentant Dolnego Śląska. Limit wagowy dla tej walki to 77 kg, czyli kategoria wyżej, niż do tej pory startował Pławecki.

Walkę sądeczanina będzie można obejrzeć w telewizji na antenie otwartego Polsatu. Tymczasem na stronie internetowej Halnego Nowy Sącz ukazała się informacja o zorganizowaniu przewozu autobusowego do Wrocławia.

Przeciwnikiem naszego zawodnika będzie Wojciech Wierzbicki, który pochodzi z Dolnego Śląska i można powiedzieć, że zawalczy u siebie. Doping naszych kibiców będzie bardzo potrzebny! Z Nowego Sączą pojedzie specjalnie wynajęty autobus, dla wszystkich którzy wspomogą swoim dopingiem naszego zawodnika. Zapisy na wyjazd będą otwarte już od przyszłego tygodnia. Bilety na galę również będą dostępne w recepcji naszego klubu. Będzie specjalny sektor dla kibiców z Nowego Sącz. Więcej informacji już wkrótce, ale rezerwujcie czas na 25 maja! Jeśli będzie więcej osób na co liczymy to wynajmiemy drugi autobus. Przejazd będzie za darmo! Zapraszamy do kibicowania! – napisano na halny-treningi.pl.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. R.Szurek

Share on twitter
Share on facebook