Narkotyki w mieszkaniu. Właściciel zgłosił się do komendy

Narkotyki w mieszkaniu. Właściciel zgłosił się do komendy

narkotyki Nowy Sącz

Policjanci nie zastali 27-latka, ale w miejscu jego zamieszkania znaleźli niemal 300 gramów różnych narkotyków. Ostatecznie mężczyzna sam zgłosił się do komendy i już usłyszał zarzuty.

Sądeccy funkcjonariusze zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że pewien mieszkaniec Nowego Sącza może mieć w domu środki odurzające. Pod koniec kwietnia ,,odwiedzili” 27-latka, ale nie zastali go. Przeszukali jednak mieszkanie i pomieszczenia gospodarcze. Znaleźli tam worki strunowe z białym proszkiem oraz suszem roślinnym.

Substancje zostały zważone i przebadane. Było to ponad 160 gramów amfetaminy, niemal 120 gramów psychotropowego MDPV oraz kilkanaście gramów marihuany. W sumie czarnorynkowa wartość tych narkotyków to około 30 tysięcy złotych. Po dokonaniu znaleziska policjanci podjęli czynności, które miały doprowadzić do zatrzymania sądeczanina. Ostatecznie jednak właściciel narkotyków zaoszczędził mundurowym pracy.

– Mężczyzna mając świadomość, że jego zatrzymanie jest tylko kwestią czasu, sam zgłosił się do komendy. Sądeczanin usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających (art. 62 ust. 2 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii), za co grozi mu od roku do 10 lat pozbawienia wolności – informuje kom. Justyna Basiaga, Oficer Prasowa KMP w Nowym Sączu.

fot. KMP w Nowym Sączu

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Novel

Finał Szansy na sukces tuż, tuż. Co jeszcze przed Ewą na parę godzin przed jej wystąpieniem ?

Play Video about Ewa Novel w Szansie na sukces

Ostatnie przygotowania Ewy do finału Szansy na sukces. Zobacz co tam się działo…  Dostępne tylko u nas 😉 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.