Narkotyki ukryte w piwnicy jednego z gorlickich bloków

Narkotyki ukryte w piwnicy jednego z gorlickich bloków

Gorlice, narkotyki

Przeszukanie piwnicy w jednym z bloków mieszkalnych w Gorlicach przyniosło efekty. Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach oraz z Referatu do Walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu znaleźli tam ponad 800 gramów środków odurzających i substancji psychotropowych.

– W trakcie prowadzonych czynności, policjanci ujawnili w pomieszczeniach zajmowanych przez 33-letniego mieszkańca Gorlic, znaczną ilość środków odurzających i substancji psychotropowych w postaci: ziela konopi innej niż włóknistej, marihuany, haszyszu, mefedronu oraz ponad 400 tabletek ecstasy. Wszystko to o łącznej ilości ponad 800 gramów – informują funkcjonariusze z KPP w Gorlicach.

Mundurowi przeszukali piwnice w jednym z gorlickich bloków 17 lutego. Wtedy też zatrzymali 33-latka i przewieźli do policyjnego aresztu. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających. Może za to spędzić nawet 10 lat za kratkami. Ponadto prokurator zawnioskował o zastosowanie wobec niego środka zapobiegawczego. Sąd się do tego przychylił i mieszkaniec Gorlic został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

fot. KPP w Gorlicach / google maps

Czytaj też: Plebiscyt „150 lat na straży” przedłużony. Zgłoś strażaka!

Reklama