Narciarstwo. Nasza reprezentantka z medalem olimpiady!

Zuzanna Jarosz z Łętowego w powiecie limanowskim wywalczyła brązowy medal na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży rozgrywanej w Ustrzykach Dolnych.

Podopieczna trenera Janusza Starzyka startowała w kategorii juniorów „B” w slalomie. Wcześniej uczennica Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Zakopanem była ósma w slalomie gigancie i dwunasta w supergigancie.

Jak informuje jej trener pierwsze kroki Zuzanna stawiała na stoku w Lubomierzu w ramach programu „Jeżdżę z głową”, gdzie uczyła się jazdy pod okiem instruktorów Roberta i Mariusza Sławeckich.

Wcześniej na olimpiadzie sukcesy odniosły zawodniczki z gminy Mszana Dolna – Klaudia Kołodziej (LKS Witów ski Mszana Górna) i Weronika Kaleta (LKS Markam Wiśniowa – Osieczany). W biegu sprinterskim Klaudia zdobyła pierwsze miejsce, zaś Weronika drugie. W biegu łączonym 5+5 km zamieniły się miejscami, zaś w rywalizacji na 5 km Kołodziej była pierwsza, a Kaleta trzecia.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. UG Mszana Dolna

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.