Najpiękniejsze kobiety świata odwiedziły Muszynę. W weekend trzydniowy festiwal piękna w Nowym Sączu

W piątek (13 sierpnia) Muszyna stała się światową stolicą piękna. Wszystko za sprawą 56 kandydatek do tytułu Miss Supranational 2021, które prezentowały się na czerwonym dywanie w długich sukniach. Wśród nich nie zabrakło reprezentantki Polski – 22-letniej studentki medycyny Natalii Balickiej.

POKAZ MISS SUPRANATIONAL NA MUSZYŃSKIM RYNK (139)

Walkę o koronę najpiękniejszej kobiety świata będzie można śledzić w najbliższą sobotę 21 sierpnia o godzinie 20.00 na antenie telewizji Polsat. Dzień wcześniej, w piątek 20 sierpnia o godz. 20:00, po raz trzydziesty drugi odbędzie się konkurs Miss Polski. O zwycięstwo zawalczy 24 finalistki ze wszystkich regionów naszego kraju.

W niedzielę 22 sierpnia o godz. 15:00 mężczyźni reprezentujący niemal każdy zakątek globu stoczą bój o tytuł najprzystojniejszego na Ziemi – Mister Supranational 2021. Polskę będzie reprezentował Daniel Borzewski, zdobywca tytułu Mistera Polski 2019.

Trzydniowy festiwal piękna po raz pierwszy zawita do Nowego Sącza. Uroczystości odbędą się w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego w Nowym Sączu. Podczas trzech dni zostaną wybrane dwie najpiękniejsze kobiety i najprzystojniejszy mężczyzna świata.

Fot. Muszyna w Necie/
Artur Królikowski 

Fot. Muszyna w Necie/
Artur Królikowski 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.