Łódź: Sądecczyzna na styku kultur

8 tys. osób i 120 wystawców z Polski i ze świata przyciągnęły targi „Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR”. Swoje stoisko zaprezentował tam również Powiat Nowosądecki.

Sądeckie stoisko kusiło odwiedzających wszelkimi atrakcjami Sądecczyzny oraz ofertą noclegową o różnym standardzie. Przygotowane wcześniej foldery, przewodniki, mapy i gadżety promocyjne pomagały zorientować się w walorach naszego regionu i różnych możliwościach odpoczynku.

Ogromną popularnością cieszyły się serwowane na stoisku jabłka, naturalne soki owocowe przekazane przez Tłocznię Maurera z Zarzecza k. Łącka i wody mineralne z Uzdrowiska Krynica-Żegiestów oraz Rozlewni Wód Mineralnych – Muszyna Cechini – mówi Ewa Mrózek z Biura Promocji Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu.

Był też konkurs wiedzy o Sądecczyźnie, tym razem w nowej formie zaproponowanej przez Daniela Lisaka z Krynickiej Organizacji Turystycznej.

– Nasi goście nie losowali pytań zamieszczonych na karteczkach. Konkurs wymagał posiadania smartfona z dostępem do internetu i odpowiadania na pytania wyświetlane na ekranie telewizora poprzez naciskanie odpowiedniego pola w telefonie.

Głównymi nagrodami w konkursach były vouchery pobytowe i rabatowe ufundowane przez firmy z Sądecczyzny.

fot. Starostwo Powiatowe

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.