Na kilka dni zamykają skrzyżowanie ulicy Zielonej [ZDJĘCIA]

Na kilka dni zamykają skrzyżowanie ulicy Zielonej [ZDJĘCIA]

W związku z budową nowego ronda u zbiegu ulic Zielonej i Jana Pawła II, znowu konieczne będzie tymczasowe zamknięcie tego fragmentu dla ruchu pojazdów. Prace w tym miejscu zaplanowano na pięć dni, po których powróci normalne użytkowanie.

Komunikat w tej sprawie wydał Miejski Zarząd Dróg w Nowym Sączu. Poinformowano w nim, że w najbliższy poniedziałek od godziny ósmej rano, zamknięte dla ruchu zostanie skrzyżowanie ulic Zielonej, Jana Pawła II oraz Wyspiańskiego. Ma to związek z przebudową tego miejsca, gdzie powstaje nowoczesne rondo biszkoptowe.

Objazdy zostaną poprowadzone ulicami 29 Listopada, Juliana Smolika oraz Grunwaldzką. Dojazd do posesji przy ulicach Zielonej, jak również Waryńskiego będzie możliwy. Prosimy o zachowanie ostrożności i stosowanie się do zastępczej organizacji ruchu – informuje MZD.

W kwietniu miejsce to już dwa razy było chwilowo wyłączone z użytkowania, ale prace prowadzono tylko w godzinach nocnych. Wówczas wykonywano tam między innymi przebudowę kanalizacji teletechnicznej zlokalizowanej pod jezdnią i niezbędne było wykonanie wtedy przekopu.

Foto: Michał Śmierciak

Czytaj także: To był świetny skrót, a teraz będzie ślepa uliczka [ZDJĘCIA]

Reklama