Muszyna: zjechała na lewy pas i uderzyła w jadący z naprzeciwka samochód

W środę (5 września) około godziny 12:30 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych na ulicy Grunwaldzkiej w Muszynie. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.

- Kierująca samochodem osobowym jadąc w kierunku Krynicy-Zdrój zjechała na przeciwległy pas ruchu i uderzyła w jadący z naprzeciwka samochód. W pojazdach podróżowali sami kierujący. Poszkodowani opuścili pojazdy o własnych siłach - relacjonują strażacy.

Kiedy służby ratunkowe przybyły na miejsce, Toyota znajdowała się na poboczu, a BMW na lewym pasie ruchu, obrócone w kierunku na Krynicę. Strażacy zabezpieczyli miejsce i odłączyli akumulatory w uszkodzonych pojazdach.

Kierowcy biorący udział w zdarzeniu zostali przebadani przez załogę karetki pogotowia ratunkowego. Obie osoby mogły pozostać na miejscu zdarzenia, hospitalizacja nie była konieczna.

W działaniach uczestniczyły zastępy z JRG w Krynicy Zdroju oraz OSP Muszyna i Muszyna Folwark, a także Pogotowie Ratunkowe oraz Policja.

fot. PSP w Nowym Sączu

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.