KONKURS. Skomentuj temat i wygraj warsztaty z Pozytywnej Dyscypliny

Trwa konkurs, w którym można wygrać udział we wrześniowych warsztatach dla rodziców Pozytywna Dyscyplina. Zajęcia organizuje firma Motywatorium w Nowym Sączu.

KorzennaW2020

Podczas zajęć poruszane jest siedem tematów: Pozytywne Podejście – czyli wprowadzenie do Pozytywnej Dyscypliny. Jak być jednocześnie uprzejmym i stanowczym rodzicem; Dlaczego dzieci źle się zachowują – cztery sposoby zachowania się dzieci. Jak sobie z nimi radzić?; Kara – Co zamiast niej? – czyli jak w przyjazny dla dziecka sposób egzekwować to, na czym nam zależy; Budowanie osobistej mocy dziecka – czyli jak wspierać bez rozpieszczania; Wszyscy są ważni, ale każdy jest inny – czyli jak zaspokajać potrzeby wszystkich członków rodziny; Stres rodzicielski – czyli jak się zachowujesz, kiedy się stresujesz i jak to wpływa na Twoje dziecko; Pełna skrzynka z narzędziami – czyli wybieraj i testuj.

Jeśli któryś z tematów szczególnie przyciągnął Twoją uwagę, napisz komentarz pod postem dotyczącym tego konkursu na profilu facebookowym Motywatorium.

- Autor najciekawszego komentarza weźmie udział w najbliższych, wrześniowych warsztatach Pozytywna Dyscyplina za darmo – zapowiada Katarzyna Kuzak, psycholog, trener i coach Motywatorium.

Konkurs trwa do niedzieli, 9 września. Wyniki Motywatorium ogłosi w poniedziałek do godz. 20.

Materiał partnera

dts

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.