Muszyna z szansą na 100 tys. Wszystko w rękach mieszkańców regionu

Muszyna z szansą na 100 tys. Wszystko w rękach mieszkańców regionu

Muszyna, miejsce z klimatem

Trwa IV edycja konkursu na najlepsze oferty i produkty turystyczne Województwa Małopolskiego. Muszyna ma dużą szansę na wygraną 100 tysięcy złotych. Obecnie jest na drugim miejscu, tuż po Dobczycach.

Od 8 do 27 września można głosować na ,,Turystyczne skarby Małopolski”. Największa nagroda przyznana zostanie w kategorii ,,Miejsce z klimatem”. Jak informują organizatorzy, w ramach tego rankingu brane będą pod uwagę miejscowości oraz gminy odznaczające się m.in. walorami turystycznymi.

,,Kandydatów w tej kategorii powinna wyróżniać wyjątkowość terenu, ciekawe dziedzictwo kulturowe, historyczne lub przyrodnicze, obecność atrakcji turystycznych, dbałość o estetykę krajobrazu, propozycje udogodnień dla turystów, a także gościnność i przychylność mieszkańców względem turystów” – czytamy w regulaminie konkursu.

Obecnie największe szanse spośród miejscowości z powiatu nowosądeckiego na zdobycie 100 tysięcy złotych ma właśnie Muszyna. Co ciekawe, laureaci oraz kandydaci wyróżnieni w innych kategoriach zostaną objęci kampanią promocyjną realizowaną przez Małopolską Organizację Turystyczną w roku następującym po roku, w którym konkurs został rozstrzygnięty.

Jak zagłosować?

  • Wejść na stronę https://konkurs.visitmalopolska.pl/konkursy-4/glosowanie lub zeskanować komórką załączony kod QR.
  • Wypełnić formularz swoimi danymi.
  • Zaznaczyć w kategorii Miejsce z Klimatem Miasto i Gmina Uzdrowiskowa Muszyna (powiat nowosądecki).
  • Po wypełnieniu formularza, należy zejść na dół strony i kliknąć ,,nie jestem robotem”, ,,prześlij”, a następnie potwierdź link zgłoszenia, który przyjdzie na twój e-mail. Do dzieła!

Czytaj także: Grybów. Fragment miasta uratowany przed osuwiskiem. Jest na ten cel 8 mln

Fot. Jan Golba/ Facebook
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

WAŻNE !

100 mln zł na inwestycje drogowe w Małopolsce

FOR HEROES [ZWIASTUN]. Premiera w MCK SOKÓŁ już 6 października

Play Video about Gmina Stary Sącz

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Stary Sącz

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama