Muszyna. Motocykl zderzył się z osobówką

Muszyna - zderzenie motocykla z samochodem osobowym

Na ulicy Grunwaldzkiej w Muszynie doszło wczoraj (25 sierpnia) do zderzenia motocykla i samochodu osobowego. 17-latek kierujący jednośladem został poszkodowany.

Do zdarzenia doszło po godzinie 18:00. Na drodze wojewódzkiej zderzył się samochód Kia Sportage, którym podróżowały dwie dorosłe osoby, oraz motocykl KTM Duke, kierowany przez 17-latka.

Na miejsce zadysponowano zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Krynicy Zdroju oraz OSP Muszyna. Gdy strażacy dotarli na ulicę Grunwaldzką, pojazdy biorące udział w zdarzeniu znajdowały się na zatoczce autobusowej, poza jezdnią. Tam też leżał poszkodowany motocyklista. Był przytomny i, w przeciwieństwie do osób podróżujących autem, uskarżał się na dolegliwości.

Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i sprawdzili, czy nie doszło do wycieków z uszkodzonego motocykla. Kierowali wahadłowo ruchem drogowym, a ponadto udzielili pomocy poszkodowanemu nastolatkowi. Następnie motocyklistą zajęła się załoga karetki pogotowia ratunkowego. 17-latek został przewieziony do szpitala.

fot. PSP w Nowym Sączu


Czytaj też:

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.