Murawa Stadionu Narodowego, po której biegali „Lewy” i „Kuba” trafi do… Szalowej!

O co chodzi? We wtorek reprezentacje Polski i Litwy rozegrały mecz towarzyski na PGE Narodowym w Warszawie. Wygrali nasi piłkarze strzelając przeciwnikom cztery gole i nie tracąc żadnego. Jak się okazuje murawa, po której biegali „Biało-Czerwoni” trafi do obiektu sportowo-rekreacyjnego Szalowa Sport Arena!

Trwa mecz Polska – Litwa na PGE Narodowym! To właśnie po tym spotkaniu do Szalowa Sport Arena przyjedzie trawa po której biegają piłkarze! Kilkaset palet, kilkanaście tirów, tysiące metrów kwadratowych trawy najlepszej jakości! Czeka nas ogromne przedsięwzięcie, którego efekty będą niesamowite! Pozdrawiamy z Warszawy! – napisano we wtorek na profilu Facebook’owym ośrodka.

Prócz pełnowymiarowego boiska pod balonem, udało nam się pozyskać najwyższej jakości trawę. Czekamy na nią z niecierpliwością. W grę wchodzi też aspekt psychologiczny tego wydarzenia, gdyż dzieciaki będą miały w głowie fakt, że po tej murawie biegali też reprezentanci Polski, w dodatku tuż przed Mistrzostwami Świata. To fajna sprawa – przyznał dla Dobrego Tygodnika Sądeckiego Mariusz Merklinger, trener Akademii Piłkarskiej Respect, trenującej na obiektach w Szalowej.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. R.Szurek

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.