Można zapisać swoją drużynę do Sufigs Ligi Orlika. Zostały ostatnie 2 miejsca

Można zapisać swoją drużynę do Sufigs Ligi Orlika. Zostały ostatnie 2 miejsca

Jest jeszcze szansa, by zapisać się do czwartego sezonu Sufigs Ligi Orlika o Mistrzostwo Powiatu Nowosądeckiego pod patronatem Starosty Marka Kwiatkowskiego.

Wielka gra, emocje, dramaturgia i wspaniały poziom sportowy powraca na dobre i to jeszcze w większym wydaniu.

Zostały już tylko dwa wolne miejsca. Dodatkowe zapisy trwają do 21 kwietnia 2019 roku, lub do wyczerpania miejsc.

W tym roku system gry nie ulegnie zmianie. Drużyny zostaną podzielone na trzy klasy rozgrywkowe: Ekstraklasę, I Ligę oraz II Ligę po dziesięć zespołów. W pierwszej rundzie drużyny rozegrają spotkania każdy z każdym, a następnie podzielimy tabelę na grupy mistrzowskie oraz spadkowe. Łącznie każda z drużyn rozegra 13 spotkań. Sufigs Liga Orlika ponownie zagości w trzech miejscowościach, na orliku w Brzeznej, Podegrodziu i Jazowsku. Nasza liga ma już cztery lata, więc śmiało można powiedzieć że tworzymy jakaś historię, dlatego w tym roku powstaną nowe statystyki, m.in. „Zostań legendą ligi” co mamy nadzieje wyróżni zawodników, którzy grają od sezonu 2016, a zachęci nowe osoby by wejść do ligi i stać się jej legendą – mówi Łukasz Frączek organizator rozgrywek.

Czytaj również: WYCHOWANEK SANDECJI POCZYNA SOBIE CORAZ PEWNIEJ. PIERWSZA ASYSTA!

W każdej z klas rozgrywkowych do wygrania będą puchary, medale, dyplomy, zdjęcia, vouchery, nagrody indywidualne czy finansowe – słowem warto podejść do rywalizacji.

Łączna pula nagród to aż 20 000 złotych. Każda drużyna niezależnie od zdobytego miejsca, otrzyma puchar względnie wysoki do lokaty, dyplom, zdjęcie, płytkę z relacją zdjęciową z całego sezonu oraz vouchery do naszych partnerów.

Dzięki uprzejmości naszego głównego sponsora tytularnego firmy Sufigs, w tym roku dodatkowo każdy uczestnik dostanie złotą kartę PSB Mrówka, obligującą do zniżki na zakupy w markecie Mrówka w Podrzeczudodaje Frączek.

1 kolejka Sufigs Ligi Orlika startuje już 23-25 kwietnia 2019 roku. Zakończenie ligi planujemy na 21 września 2019, tradycyjnie Galą Zakończenia w Hotelu Ibis Styles w Nowym Sączu.

Więc informacji:

tel: 500-758-968, e-mail: [email protected] oraz na plakacie i głównej stronie wydarzenia http://lfsportevents.pl/ligaorlika/

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Źródło: Materiały organizatora

Share on twitter
Share on facebook

Jesteś tegorocznym maturzystą ? Chcesz zostać prawnikiem lub chcesz poszerzyć swoje umiejętności w zakresie prawa ? Ten materiał jest dla Ciebie

WAŻNE !

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama