Motomikołaje już teraz proszą o pomoc. Wspólnie po uśmiech u potrzebujących

Motomikołaje już teraz proszą o pomoc. Wspólnie po uśmiech u potrzebujących

Motomikołaje, zbiórka

Do Mikołajek pozostało ponad dwa miesiące czasu, jednak już teraz motocykliści skupieni wokół grupy Motosącz organizują zbiórkę pieniędzy, by w grudniu na twarzach dzieci, seniorów, osób najuboższych, samotnych i potrzebujących zagościł uśmiech. Motomikołaje wyjadą w trasę, ale tylko z Waszą pomocą!

Jak co roku grupa Motosacz organizuje Motomikołajki. Motocykliści chcą, aby biedni i potrzebujący m.in. z domów pomocy społecznej i hospicjum mogli zaznać choć trochę radości w grudniową noc. Miłośnicy dwóch kółek raz w roku na ciężkie, czarne skórzane kombinezony motocyklowe zakładają mikołajkowe przebrania, aby uszczęśliwić innych. Pomagają tym najbardziej potrzebującym, odwiedzając ich początkiem grudnia z prezentami.

,,Jesteśmy zapaleńcami, którzy kochają motocykle, wolność i wiatr we włosach – o ile je jeszcze mamy :). Powołaliśmy forum motocyklowe motosacz.pl, aby dzielić się pasją, wiedzą, doświadczeniem, wymieniać poglądy, poznawać ludzi o podobnych zainteresowaniach czy „polatać” w miłym towarzystwie. Dla nas nie ma znaczenia pojemność. Niektórzy z nas jeżdżą na skuterach, inni na ścigaczach, jeszcze inni nie wyobrażają sobie życia bez ryczących chopperów. Wiek też nie ma granic. Kochamy motocykle i nie wyobrażamy sobie życia bez nich. Naszą pasję i nasze miłości, próbujemy połączyć z czymś pożytecznym. Oprócz wspólnych wypadów w trasę, staramy się pomagać. Szczególnie najmłodszym, tym którzy potrzebują pomocy” – napisał Paweł Turek z grupy Motosącz, organizator zbiórki.

Motocykliści liczą na wsparcie dobrych ludzi. To od darczyńców zależy, czy akcja i w tym roku zakończy się sukcesem. W poprzednich latach udało się zebrać potrzebne pieniądze. Wówczas Motomikołaje odwiedzili m.in.: dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Nowym Sączu, Szkołę Podstawową nr 16 z Oddziałami Integracyjnymi, Placówkę Wsparcia Dziennego w Starym Sączu, Sądeckie Hospicjum, Szkołę Podstawową nr 15 w Nowym Sączu, młode siatkarki STS Sandecja, harcerzy i zuchów z Nowosądeckiej Drużyny Wielopoziomowej „Trzy Żywioły” oraz Oddział Pediatryczny Szpitala Specjalistycznego w Nowym Sączu.

Chcesz pomóc Motomikołajom? Wpłać chociaż parę złotych na ich zbiórkę —>TUTAJ. 

Czytaj także: Uda się? Poseł Nowogórska ma antidotum na korki

Fot. motosącz.pl/UM Nowy Sącz
Share on twitter
Share on facebook

Otwarcie punktu informacyjnego Krakowskiego Parku Technologicznego w Nowym Sączu

WAŻNE !

Play Video about Gmina Stary Sącz

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Stary Sącz

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama