Moto-Mikołaje wyruszyli z ważną misją w podróż. Jadą tam, gdzie ludzie czekają na cud radości…

Moto-Mikołaje wyruszyli z ważną misją w podróż. Jadą tam, gdzie ludzie czekają na cud radości…

Motomikołaje, Nowy Sącz

Początek zimy nie byłby tak radosny, a grudzień straciłby na uroku, gdyby nie oni. Nie narzekając na brak reniferów w naszej szerokości geograficznej, znaleźli swój własny sposób, aby podarunki od Mikołaja dotarły na czas tam, gdzie ktoś czeka z cichutką nadzieją na cud radości…

Najpierw postarali się o prezenty, później namierzyli miejsca, gdzie koniecznie trzeba się pojawić, a na koniec wsiedli na swoje maszyny i wyruszyli z ważną przedświąteczną misją w świat. Zanim wyruszyli, zorganizowali w centrum Nowego Sącza kolorową paradę.

Sądeccy Moto-Mikołaje odwiedzą domy dziecka, domy pomocy społecznej,  hospicja oraz  rodziny, w których radość nie jest częstym gościem. Rozwiozą 350 paczek, może nawet więcej…

Dziś wzięli kurs na Limanową i Żmiącą. W niedzielę pojadą Doliną Popradu – do Rytra i Piwnicznej. W ile miejsc dotrą?

To zależy od tego ilu ludzi odpowie na apel o wsparcie budżetu ich dobroczynnej misji. W każdym momencie możesz to zrobić również TY.

strzałka w dół

TUTAJ

Akcję Motomikołajów od sześciu lat organizuje społeczność MOTOSACZ.pl. Bierze w niej udział kilkudziesięciu motocyklistów. Od pierwszej edycji akcji udało się obdarować kilkanaście tysięcy ludzi.

zdjęcia: Adrian Maraś

 

 

Share on twitter
Share on facebook