Mochnaczka Wyżna: poszkodowany motocyklista leżał na poboczu

W Mochnaczce Wyżnej (gmina Krynica-Zdrój) samochód osobowy marki Toyota Avensis zderzył się z motocyklem Honda. Do zdarzenia doszło w sobotę (11 kwietnia) około godziny 11:00.

Kiedy służby dotarły na miejsce, motocyklista leżał na poboczu. Był przytomny i skarżył się na dolegliwości. Kierowcy samochodu nic nie dolegało.

Strażacy z JRG Krynica-Zdrój oraz OSP Mochnaczka Wyżna zabezpieczyli teren i udzielili pomocy poszkodowanemu mężczyźnie. Zasypali także sorbentem płyny eksploatacyjne, które wyciekły z osobówki. Przez jakiś czas ruch na drodze odbywał się wahadłowo.

Wkrótce na miejsce dotarła karetka pogotowia ratunkowego, a jej załoga przejęła opiekę nad motocyklistą. Poszkodowany został przewieziony do szpitala na szczegółowe badania.

– Po odjeździe karetki udrożniono ruch w obu kierunkach. Usunięto pozostałości po kolizji. Samochód osobowy przekazano właścicielowi, a motocykl osobie z rodziny właściciela – relacjonują funkcjonariusze PSP.

fot. PSP w Nowym Sączu

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.