Młodzież Fight House w drodze na Mistrzostwa Świata a Rafał Dudek wkracza w zawodowy boks

Młodzież Fight House w drodze na Mistrzostwa Świata a Rafał Dudek wkracza w zawodowy boks

Fight House, Dudek zawoodowy boks, Babilon,

Zawodnicy klubu Fight House Nowy Sącz brali udział w kilkudniowym zgrupowaniu w podwarszawskim Legionowie. Kacper Zając, Paweł Śmierciak (mistrzowie Polski) i Klaudia Kowalska (wicemistrzyni Polski) po raz pierwszy w życiu wyjechali na zgrupowanie kadry.

– Trenowali kilka dni pod okiem trenerów Tomasza Szczepaniuka i Tomasz Mamulskiego. Zajęcia odbywały się dwa razy dziennie. Miały charakter techniczno- sparingowy. W zgrupowaniu brali udział najlepsi zawodnicy z Polski. Następne takie zgrupowanie odbędzie się już w marcu. Cały cykl jest przygotowaniem przed zbliżającymi się Mistrzostwami Świata, w których nowosądeczanie wezmą udział. Sportowy wynik nie byłby możliwy bez wsparcia sponsorów, dzięki którym młodzież może wyjeżdżać na turniej i zgrupowanie – mówi Rafał Dudek z klubu Fight House Nowy Sącz w rozmowie z naszą redakcją.

Tymczasem sam Rafał Dudek właśnie związał się z Babilon Promotion. Sądeczanin zadebiutuje w zawodowym boksie 24 lutego podczas gali Babilon Boxing Show, o czym poinformowali właściciele federacji za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych.

– Zdecydowałem się na podjęcie rękawic bokserskich między innymi ze względu na fakt arcyciekawego pojedynku, jaki docelowo planuje z moim udziałem Babilon Promotion – wprowadza nutę tajemniczości Rafał Dudek w rozmowie z DTS24.

Fot: Fight House Nowy Sącz

Share on twitter
Share on facebook