Młodzi kibice w nagrodę zagrzewali Sandecję do walki

W lutym piłkarze Sandecji Nowy Sącz gościli w Szkole Podstawowej nr 14 im Karpackiego Oddziału Straży Granicznej w Nowym Sączu. Była to nagroda dla młodych sądeczan w konkursie „Sandecja w Twojej Szkole”.

Renault2

W placówce gościli m.in. Marek Kozioł, Bartłomiej Kasprzak, Miłosz Kałahur czy Bartłomiej Dudzic oraz Tomasz Baliczek (Dyrektor Wydziału Sportu i Turystyki) i Jakub Prokopowicz (Radny Miasta Nowego Sącza).

Czytaj również: BYŁY PIŁKARZ SANDECJI POGRĄŻYŁ KORONĘ KIELCE [WIDEO]

W sobotę to uczniowie, w 50-osobowej grupie pod opieką Dyrektor szkoły Renaty Gajdosz, byli gośćmi. Młodzi fani nowosądeckiego pierwszoligowca mieli okazję oglądać mecz Fortuna 1 Ligi pomiędzy Sandecją a Bruk-Bet Termalicą Nieciecza. Nie tylko dopingowali, ale również przygotowali specjalny transparent: „SANDECJA TO FAJNY KLUB SPORTOWY, KAŻDY Z 14-STKI ĆWICZYĆ W NIM GOTOWY".

Konkurs „Sandecja w Twojej Szkole” polegał na nagraniu przez uczniów krótkiego filmu (max 1,5 min.) w którym trzeba było zachęcić piłkarzy do odwiedzin właśnie w ich szkole. Zdecydowało głosowanie na Facebooku.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. Jacek Gajdosz

Źródło: Sandecja.pl

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.