Mistrzostwa Polski w zjeździe. Medale sądeczan

W Szczawnicy na Dunajcu rozegrane zostały “LOTTO” 77 Mistrzostwa Polski w Zjeździe Kajakowym.

Na starcie zabrakło kilku kadrowiczów, a ci którzy przyjechali do Szczawnicy zdobywali medale. Bardzo dobrze spisał się Grzegorz Hedwig z KS Start Nowy Sącz, który wywalczył dwa złote medale.

Sprint
K-1 mężczyzn: 1. Krzysztof Majerczak KS Pieniny Szczawnica 01:48.195, 2. Jacek Brański AZS-AWF Kraków 01:48.440, 3. Michał Pasiut AZS-AWF 01:49.401.

C-2: 1. Michał Kołomański/Michał Wiercioch AZS-AWF 02:00.931, 2. Marcin Pochwała/ Przemysław Nowak KKK Kraków- LKK Drzewica 02:07.299, 3. Jarosław Zaziąbło/ Michał Woś KKK Kraków 02:07.772.

C-1 mężczyzn: 1. Grzegorz Hedwig KS Start Nowy Sącz 02:03.985, 2. Kacper Sztuba AZS-AWF 02:11.303, 3. Igor Sztuba AZS-AWF 02:14.073.

K-1 kobiet: 1. Aleksandra Stach KKK 02:02.585. 2. Klaudia Zwolińska KS Start 02:08.211, 3. Natalia Pacierpnik KKK 02:09.281.

Zjazd
K-1 mężczyzn – juniorzy: 1. Tadeusz Kuchno KKK 12:32.61, 2. Jacek Brański AZS-AWF 12:36.79, 3. Mikołaj Mastalski KS Pieniny 12:50.45.
Seniorzy: 1. Paweł Florczak UKS Dojlidy Białystok 12:20.062, 2. Wiktor Wieruszewski LTK Fala Lublin 12:42.649, 3. Krzysztof Majerczak KS Pieniny 12:43.058.

C-2 – juniorzy: 1. Patryk Wszoła/ Wojciech Fabijański AZS-AWF 15:02.951, 2. Tymoteusz Słabiak/ Wiktor Regiec KS Pieniny 15:44.771, 3. Szymon Sekuła/ Wiktor Jochym LUKS Kwisa Leśna 16:15.160.
Seniorzy: 1. Bartłomiej Szymanek/ Konrad Szymanek KS Pieniny 12:59.176, 2. Michał Kołomański/ Michał Wiercioch AZS-AWF Kraków 13:22.093, 3. Marcin Pochwała/ Jarosław Zaziąbło KKK Kraków/ LKK Drzewica 13:25.700.

C-1 seniorzy: 1. Grzegorz Hedwig KS Start 14:12.752, 2. Kacper Sztuba AZS-AWF 14:29.893, 3. Igor Sztuba AZS-AWF 15:21.246.

Zespoły
K-1×3: 1. AZS AWF Kraków (Jacek Brański, Jakub Brzeziński, Michał Pasiut) 13:16.305, 2. KS Pieniny Szczawnica (Jakub Dyda, Krzysztof Majerczak, Mikołaj Mastalski KKK Kraków) 13:23.806, 3. KS Start Nowy Sącz (Jarosław Kolat, Michał Ciągło, Piotr Prusak) 13:53.153.

C-2×3: 1. KKK Kraków (Hubert Wawryk/Jarosław Zaziąbło, Maciej Kowalczyk/Marcin Pochwała, Michał Woś/Przemysław Nowak LKK) 15:13.745, 2. KS Pieniny Szczawnica (Artur Wojtaszek/Bartłomiej Szymanek, Kacper Majerczak/Kacper Zachwieja, Konrad Szymanek/Mateusz Urban) 15:13.745, 3. AZS-AWF Kraków (Igor Sztuba/Kacper Sztuba, Michał Kołomański/Michał Wiercioch,Patryk Wszoła/Wojciech Fabijański 16:09.370.

K-1×3 kobiet: 1. UKS 4 Katowice (Aleksandra Cader, Janina Francik Patrycja Szewczyk) 15:06.528, 2. KS Start Nowy Sącz (Dominika Danek, Julia Dziadosz, Klaudia Zwolińska) 15:19.512, 3. KKK Kraków (Aleksandra Stach, Iga Garlewicz, Natalia Pacierpnik) 15:27.941.

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.