W Żerkowie koło Jarocina odbyły się Mistrzostwa Polski Szkółek Kolarskich. Znakomicie spisał się zawodnik Fundacji Klub Kolarski Agnieszki Skalniak z Żegiestowa, Kapcer Gałczyński. Wywalczył złoty medal.

PROT6

– Do Żerkowa pojechało 16 zawodników i zawodniczek z naszego klubu – opowiada Barbara Skalniak, prezes i menadżer klubu. – Rywalizacja była bardzo zacięta bowiem na starcie stanęło ok.400 sportowców z całego kraju. Cieszy złoty medal Kacpra, ale też wysokie miejsca, innych naszych zawodników, bowiem były 4 i 6 miejsca ( Magdalena Polanska, Malwina Maciejewska, Amelia Groń oraz Maksymilian Ginter. Inni przekonali się trzeba nieco więcej trenować by osiągać sukcesy.Bardzo dziękujemy staroście nowosądeckiemu i Zarządowi za pomoc finansową w organizacji wyjazdu naszych zawodników i umożliwienie realizacji marzeń młodych sportowców.

Wyniki końcowe
Chłopcy klasa IV -2010, dystans: 2 x 1800 m
MISTRZ POLSKI SZKÓŁEK KOLARSKICH: Kacper GAŁCZYŃSKI Żegiestów 12:02
I WICEMISTRZ POLSKI SZKÓŁEK KOLARSKICH: Miłosz CHADUKIEWICZ Sokółka 12:06
II WICEMISTRZ POLSKI SZKÓŁEK KOLARSKICH: Jacek LEWICKI Warszawa 12:14

Fot: Arch. klubu

MAGIK MAŁA
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Studio DTS

Jak firmie, w której pracuje 1500 osób, udaje się zapanować nad koronawirusem? Czy pandemia mocno zaszkodziła branży kolejarskiej? Na te i inne pytania odpowiada gość Studia DTS Zbigniew Konieczek, prezes spółki Newag w Nowym Sączu.

Najczęściej wyświetlane

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]