Mistrz Europy Strongmenów Tomasz Kowal ćwiczył z przedszkolakami

Mistrz Europy Strongmenów Tomasz Kowal ćwiczył z przedszkolakami

Tomasz Kowal – mistrz Europy Strongmenów odwiedził Niepubliczne Domowe Przedszkole Integracyjne w Nowym Sączu, przy ul. Traugutta 44. Uświadamiał przedszkolakom, jak ważne dla zdrowia jest uprawianie sportu.

„Ruch może zastąpić wszystko, ale żadne lekarstwo nie jest w stanie zastąpić ruchu”- pod takim hasłem odbywało się spotkanie ze sportowcem.

Dzieci słuchały lekcji zdrowego stylu życia jak zahipnotyzowane. Tomasz Kowal opowiadał także o swoich osiągnięciach i wyczynach na arenie sportowej. Wyjaśniał, że systematyczne ćwiczenia i zdrowe odżywianie powinny być nieodłącznym elementem dbania o siebie.

Na zakończenie zaprosił do wspólnych ćwiczeń, co dostarczyło dzieciom mnóstwo radości. Na długo zapamiętają wizytę mistrza Europy, pochodzącego z Krynicy- Zdroju.

Tomasz Kowal zwiedził przedszkole, m.in. gabinety terapeutyczne, przygotowane do prowadzenia systematycznej terapii dzieci ze specjalnym potrzebami edukacyjnymi. To był ostatni punkt wizyty sportowca. Wszyscy mają nadzieję, iż nie była to ostatnia wizyta strongmena.

Fot. Aneta Zarzeka

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Nowel

Kiedy zobaczysz ten film na pewno zagłosujesz na Ewę Novel 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

GENIALNI LOKALNI GLOBALNI

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.