DTS POLECA: jutro w Trzech Koronach koronowanie!

Sobotni wieczór w nowosądeckiej Galerii Trzy Korony będzie pełen emocji i skończy się… koronowaniem. 

Finał III edycji konkursu piękności MISS ZIEMI SĄDECKIEJ rozpocznie się o godz. 18. O tytuł najpiękniejszej będą konkurować najurodziwsze dziewczęta z Sądecczyzny.

Imprezę poprowadzą najpiękniejsza Polka 2012 roku  – Katarzyna Krzeszowska oraz Robert Karpowicz, a muzycznym upominkiem dla uczestniczek i widzów będzie występ Mateusza Ziółko.

Podczas finału Miss Polski Ziemi Sądeckiej, który odbędzie się 20 maja w Galerii Trzy Korony w Nowym Sączu, zostaną wybrane: Miss Ziemi Sądeckiej, Wicemiss, II Wicemiss, Miss Galerii Trzy Korony, Miss Foto, Miss Gracji i Miss Publiczności. Kolejnym etapem będzie ćwierćfinał w czerwcu, do którego zakwalifikują się kolejno Miss, Wicemiss i II Wicemiss oraz dziewczyny, które otrzymają dziką kartę od organizatorów Miss Polski. Następnie będzie półfinał, również w czerwcu, w którym wezmą udział dziewczyny wybrane podczas ćwierćfinału. Ostatni etap to Finał Miss Polski, który odbędzie się w grudniu – tłumaczy  Joanna Durlak – organizatorka wyborów Miss Ziemi Sądeckiej.

Galerię zdjęć dziewcząt, które ubiegają się o tytuł najpiękniejszej obejrzysz TUTAJ.

Patronem medialnym imprezy jest Dobry Tygodnik Sądecki, który także ma swoją MISS:) Wybrali ją Czytelnicy.

 

 

ilustracja: organizatorzy imprezy

 

 

 

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.