Minister Adamczyk: są pieniądze na Sądeczankę. Potrzebna tylko zgoda...

Minister Infrastruktury Andrzej Adamczyk zaprosił dziś przedstawicieli mediów do Gnojnika na konferencję prasową, na której zaapelował o porozumienie samorządów w sprawie  budowy drogi zwanej „Sądeczanką”. Trasa ta ma szansę przyspieszyć i uczynić bezpieczniejszą podróż z Nowego Sącza do Brzeska. Przygotowania do inwestycji utknęły w martwym punkcie z powodu protestów mieszkańców odnośnie planów przebiegu drogi.

Czytaj też:  SĄDECZANKA: NIE BĘDZIE TUNELU POD JUSTEM ZA PÓŁ MILIARDA ZŁOTYCH?

Minister Adamczyk zapewnił, że na  budowę drogi zabezpieczono miliard  470 mln zł

W konferencji wzięli udział kandydaci Prawa i Sprawiedliwości z gmin, przez które ma przebiegać droga. Wśród nich ubiegająca się o stanowisko prezydenta Nowego Sącza Iwona Mularczyk.

Nagranie ze spotkania z ministrem obejrzysz poniżej:

Opublikowany przez Iwona Mularczyk Sobota, 29 września 2018

 

MAGIK MAŁA

1 comment

  1. wyborcaNS 29 września, 2018 at 21:47 Odpowiedz

    Gosposia Mularczykowa udaje , że rozumie co mówi Adamczyk. On sobie jaja robi aby o poważnych rzeczach mówić na drodze. To jest profesja tirówek. To wygląda na korupcję polityczną , albo wybierzecie miernoty z PISu albo nic nie dostaniecie. Wiadomo że po wyborach guzik z tego będzie. Było forum w Krynicy to
    Adamczyk się nie zajęknął o sądeczance. teraz wybory to Prezes obiecać sądeczankę. Mysli , że naród ciemny to kupi.

Wypowiedz się w tej sprawie

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.