Mieszkaniec Ropy prezesem Wisły Kraków SA!

Na dzisiejszej konferencji prasowej Wisła Kraków zaprezentowała nowego prezesa. Został nim pochodzący z miejscowości Ropa koło Gorlic Rafał Wisłocki.

wsb3

Naszym celem jest doprowadzenie spółki do sprzedaży w jak najkrótszym czasie – powiedział nowy prezes. Wisła prowadzi aktualnie rozmowy z dwoma inwestorami znającymi jej trudną sytuację.

32-latek urodzony w Gorlicach ma za sobą grę na pozycji pomocnika w takich klubach jak m.in. miejscowy Glinik oraz LKS Uście Gorlickie czy LKS Ropa.

Od kilku lat pracuje w Wiśle Kraków a ściślej w tamtejszej akademii. Od roku 2009 pełnił w niej funkcję trenera dzieci i młodzieży. Z kolei w kampaniach 2013/2014 oraz 2014/2015 był już koordynatorem grup młodzieżowych do U-15. W listopadzie 2015 roku Wisłocki został z kolei koordynatorem ds. szkolenia w akademii „Białej Gwiazdy”.

Czytaj również: Kapitan Sandecji: „Broń Boże nie tam”

Członkiem zarządu Towarzystwa Sportowego Wisła, legitymujący się iście wiślackim nazwiskiem Wisłocki został dokładnie 27 czerwca 2016 roku.

Rafał Wisłocki ma sprawować swoją funkcję społecznie, co oznacza, że nie będzie pobierał z tego tytułu wynagrodzenia. Nowy prezes Wisły Kraków SA zapowiada ponadto, że klub z Reymonta 22 otrzyma pomoc od kancelarii prawnej byłego prezesa Legii Warszawa Bogusława Leśnodorskiego.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Źródło: własne

Fot.akademiawisly.pl

MAGIK MAŁA
ZESZYTYBOBO
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]