Mieszkaniec Nowego Sącza wygrał 125 tysięcy złotych w programie "Milionerzy"

Mariusz Bocheński to rysownik i karykaturzysta z Nowego Sącza. W czwartkowym odcinku teleturnieju "Milionerzy" mogliśmy zobaczyć jak mężczyzna dzięki poprawnym odpowiedziom walczy o 75 tysięcy złotych.  Udało mu się. Dziś kontynuował grę. Opuścił studio ze znacznie wyższą kwotą...

wsb3

Sądeczanin już w poprzednim odcinku wykorzystał wszystkie trzy koła ratunkowe. Jednak przy pierwszym pytaniu dzisiejszego dnia Mariuszowi Bocheńskiemu sprzyjało szczęście.

- Co ma w herbie szwedzka dynastia Wazów? -  spytał Hubert Urbański.

Cztery możliwe odpowiedzi brzmiały: wazę, snopek, czarnego dwugłowego orła, niedźwiedzia.

Mieszkaniec Nowego Sącza po chwili zastanowienia odpowiedział - snopek. Dzięki temu udało mu się zdobyć 125 tysięcy złotych.

Niestety, następne pytanie okazało się dla Mariusza ostatnim. Nie znał odpowiedzi i wolał nie ryzykować. Zrezygnował z gry, opuszczając studio z kwotą 125 tysięcy.

A oto pytanie, które zakończyło jego drogę po milion: "Które zwierzęta kopulują w pozycji: samica kładzie się na brzuchu, a samiec siada za nią?".

Jak się okazało, odpowiedź którą obstawiłby sądeczanin w przypadku dalszej gry, czyli: wielbłądy, była poprawna. Gdyby Mariusz Bocheński zaryzykował, walczyłby dalej i kto wie? Może stałby się kolejnym sądeckim milionerem.

MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.