Jerzy Gwiżdż: Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki… Ale ja to zrobię

Jerzy Gwiżdż: Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki… Ale ja to zrobię

Wczoraj odbyła się konwencja wyborcza Jerzego Gwiżdża, kandydata na prezydenta miasta Nowego Sącza w najbliższych wyborach samorządowych. Podczas spotkania z wyborcami zaprezentowali się również kandydaci na radnych z Komitetu Wyborczego Wyborców Jerzego Gwiżdża.

– W latach pierwszej mojej kadencji, a mam nadzieję, że będzie i druga, powstały rzetelne podwaliny pod rozwój miasta. Wiem, ze populistyczne hasła wyborcze są chwytliwe, ale każdy odpowiedzialny kandydat nie powinien bałamucić i uwodzić ludzi fałszywymi programami, bowiem jest coś takiego, jak odpowiedzialność za słowa. Jeżeli rząd mówi, że komuś coś da, to znaczy, że zabierze Tobie, ponieważ sam nie ma żadnych własnych pieniędzy. My nie obiecujemy gruszek na wierzbie, bo poważnie traktujemy ludzi. – mówił podczas spotkania Jerzy Gwiżdż

Zaprzeczał również stanowczo tezom, że Nowy Sącz od wielu lat się nie rozwija.Wspominał o przedsięwzięciach, które udało się zrealizować w ciągu ostatnich dwunastu lat, zaznaczając również, że niezrealizowane projekty to efekt złych przepisów i innych rządzących, mających wpływ na podejmowane decyzje. Jak zapowiedział, na dwa tygodnie przed wyborami przedstawi kompleksowy zbiór założeń programowych, oparty na tym, czego chcą ludzie i co jest możliwe do zrealizowania.

 

 

 

Share on twitter
Share on facebook