Jerzy Gwiżdż: Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki... Ale ja to zrobię

Wczoraj odbyła się konwencja wyborcza Jerzego Gwiżdża, kandydata na prezydenta miasta Nowego Sącza w najbliższych wyborach samorządowych. Podczas spotkania z wyborcami zaprezentowali się również kandydaci na radnych z Komitetu Wyborczego Wyborców Jerzego Gwiżdża.

- W latach pierwszej mojej kadencji, a mam nadzieję, że będzie i druga, powstały rzetelne podwaliny pod rozwój miasta. Wiem, ze populistyczne hasła wyborcze są chwytliwe, ale każdy odpowiedzialny kandydat nie powinien bałamucić i uwodzić ludzi fałszywymi programami, bowiem jest coś takiego, jak odpowiedzialność za słowa. Jeżeli rząd mówi, że komuś coś da, to znaczy, że zabierze Tobie, ponieważ sam nie ma żadnych własnych pieniędzy. My nie obiecujemy gruszek na wierzbie, bo poważnie traktujemy ludzi. - mówił podczas spotkania Jerzy Gwiżdż

Zaprzeczał również stanowczo tezom, że Nowy Sącz od wielu lat się nie rozwija.Wspominał o przedsięwzięciach, które udało się zrealizować w ciągu ostatnich dwunastu lat, zaznaczając również, że niezrealizowane projekty to efekt złych przepisów i innych rządzących, mających wpływ na podejmowane decyzje. Jak zapowiedział, na dwa tygodnie przed wyborami przedstawi kompleksowy zbiór założeń programowych, oparty na tym, czego chcą ludzie i co jest możliwe do zrealizowania.

 

 

 

PUMA

8 comments

 1. Antel 14 września, 2018 at 16:47 Odpowiedz

  Świetna konwencja na wesoło a nie jakieś smutasy Gwizdz to facet z klasą powiedzial inteligentnie o swoich adwdersazach i przedstawił co zostało wykonane Przez l2 lat

 2. wyborcaNS 14 września, 2018 at 17:59 Odpowiedz

  świetna oprawa konwencji wyborczej , sprawnie poprowadzona przez parę młodych ludzi i oczywiscie świetne wystąpienie Pana Gwiżdża, który przedstawił osiągnięcia jak i te rzeczy których sie nie dało zrealizować. Mówił również o programie Komitetu oraz odniósł sie do konkurencji, która tylko obiecuje nie mając szacunku dla wyborców. Czekam na debatę gdzie Pan Gwiżdż pokaże czym zajmuje się samorząd.

 3. edek 14 września, 2018 at 18:24 Odpowiedz

  Rzeczywistość sądecka dnia 22 października 2018 roku:

  – Handzel – 32%
  – Głuc – 24%
  – Mularczyk – 15%
  – Zegzda – 14%
  – Belska – 8%
  – Skąpski – 4%
  – Gwiźdz – 3 %

  Sory Gwiźdzu ale wyprzedzi Cię nawet Skąpski, a z wynikiem 3% nie będzie czym handlować (jeśli wiecie o czym mówię).

 4. Rozsądny 14 września, 2018 at 22:35 Odpowiedz

  Konkretna konwencja, widać że wiedzą czego chcą. Patrząc obiektywnie przez te 12 lat miasto rozwinęło się bardzo mocno. Oczywiście są błędy ale któż ich nie robi?

 5. Sądeczanin 15 września, 2018 at 19:06 Odpowiedz

  Do Antel-kto facet z klasą, Gwiżdż,,,,i co zostało wykonane,,,,gdzie inwestycje które miały powstać za sprzedane milionowe dobro Nowego Sącza.Kto ich rozliczy wreszcie za milionowe wały w ratuszu.PZPRowiec

 6. wyborcaNS 15 września, 2018 at 21:50 Odpowiedz

  Super konwencja wyborcza. świetne wystapienie Pana Gwizdża. Kandydaci na radnych zasługuja aby na nich oddać głos, mieszanka młodości z doświadczeniem. Super prowadzenie konwencji wyborczej przez pare młodych ludzi.

 7. wyborcaNS 16 września, 2018 at 17:32 Odpowiedz

  do EDKA jak jesteś taki jasnowidz to podaj mi 6 w totolatka,
  do SADECZANINA proponuje pójśc do okulisty jak jesteś ślepy , że nic w Nowym Sączu nie powstało, biedny jesteś w swoim zatrzetrzewieniu.

  Zobaczymy jak wypadną kandydaci na debacie , którą zapowiadają na 22 wrzesnia br. , zobaczymy czy będą tacy fajni i mówili, że wszystko sądeczanom należy się za darmo. Nie wiem czy tylko sądeczanom, bo Handzel i Mularczyk chca być chyba jeszcze wójtami w gminie Chełmiec i w Łososinie Dolnej . Tam wisza ich bilbordy.
  Pan Handzel to chyba przesadził z ubiorem ze sprzątaniem brzegów Kamienicy. Brakowało tylko aby pożyczył od Zegzdy muszkę. Pierwszy raz w życiu widziałem faceta aby tak ubrał się do sprzatania brzegów rzeki. Chyba , że worki ze śmieciami przywiezli w bagazniku samochodu na potrzeby spotu reklamowego kandydata Handzla. Proponuje obejrzeć film z cięzkiej pracy Handzla.

 8. Daniel 17 września, 2018 at 16:07 Odpowiedz

  Wygląda jak Uniwersytet Trzeciego Wieku. 12 lat był u władzy a teraz sam siebie krytykuje. Chyba nikt nie da się na to nabrać. W domu z wnukami siedzieć a nie na Prezydenta kandydować.

Wypowiedz się w tej sprawie

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.