Michał Szczygieł w finale The Voice of Poland. Powalczy o kontrakt i 50 tysięcy

Dzisiaj, 18- latek z Nowej Wsi zakwalifikował się do finału programu The Voice of Poland. W przyszłą sobotę powalczy o kontrakt fonograficzny z wytwórnią muzyczną Universal Music Polska oraz  50 tys złotych.

wsb3

Maturzysta walkę o finał rozpoczął swoją debiutancką piosenką ,,Nic tu po mnie", którą przygotował pod okiem ekspertów. Jak sam przyznał, po raz pierwszy miał okazję pracować w profesjonalnym studio nagraniowym. Chciał, aby ta piosenka była ,,wyluzowana", w jego stylu i to zdecydowanie mu się udało, co zauważyła Maria Sadowska.

Michał wykonał także utwór James'a Bay'a ,,Hold Back The River". Te dwa występy okazały się być jego biletem do ostatniego etapu muzycznego programu. Andrzej Piaseczny nie chciał, by głosy między chłopakiem, a jego rywalem znacznie się różniły, dlatego sądeczaninowi przyznał 49%, a Arturowi Wołk-Lewanowiczowi 51%. Mimo to, głosem widzów, nastolatek z Nowej Wsi wygrał pojedynek z ostatecznym wynikiem 110% głosów.

Michał Szczygieł dostał także zaproszenie od Andrzeja Piasecznego na wspólny koncert, który odbędzie się 16 grudnia. Oczywiście, propozycję przyjął.

Chłopaka wyróżnia oryginalność i charyzma.

-Ty nie śpiewasz technicznie, ty śpiewasz po swojemu- powiedziała Maria Sadowska.

Filmy z dzisiejszego występu można znaleźć tutaj i tutaj

Tydzień temu nastolatek wykonał utwór Bruno Marsa ,,The Lazy Song". Występ możecie obejrzeć poniżej.

O wcześniejszym etapie i o nastolatku pisaliśmy tutaj

Film: The Voice of Poland

TEB

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.