Michał Kądziołka wstąpił do partii

Wiceminister finansów Wiesław Janczyk i Leszek Langer-Przewodniczący Zarządu Miejskiego PiS w Nowym Sączu, przyjęli w szeregi Prawa i Sprawiedliwości 17 nowych członków. Kandydaci otrzymali  dokumenty potwierdzające przynależność do partii. Oprócz radnego Michała Kądziołki, do PiS wstąpili dwaj inni sądeccy radni: Dawid Dumana oraz Andrzej Bodziony.

29 lipca w siedzibie PiS, w Nowym Sączu kandydaci ubiegający się o przyłączenie do partii otrzymali kopię uchwały i zaświadczenia o członkostwie.

ks

Michał Kądziołka jest Wiceprzewodniczącym Rady Miasta Nowego Sącza oraz przewodniczącym zarządu osiedla Dąbrówka. O przynależność do partii zabiegał od kilku miesięcy.

Zaczynał w młodzieżówce w PSL, tak samo jak jego pradziadek, dziadek oraz tata. W partii ludowej miał okazję współpracować z europosłem Czesławem Siekierskim.

Jako 18- latek, postanowił spróbować swoich sił w wyborach do Sejmiku Województwa Małopolskiego. Wówczas osiągnął drugi wynik na liście. Zdobył prawie 2 tysiące głosów. W ostatnich wyborach samorządowych startował z listy Ryszarda Nowaka, obecnego prezydenta Nowego Sącza.

Fot. PiS Nowy Sącz,
Leszek Langer- archiwum Facebook

 

TRADYCJATEXT

1 comment

Wypowiedz się w tej sprawie