Mgr Mors otrzymał podziękowanie na bilbordzie. Sprawca wkrótce się ujawni (zdjęcia)

Mgr Mors otrzymał podziękowanie na bilbordzie. Sprawca wkrótce się ujawni (zdjęcia)

Nowy Sącz, ulica Krańcowa, Mgr Mors, niespodzianka, bilboard

W Nowym Sączu przy ulicy Krańcowej na dachu budynku Galerii Korona (sąsiedztwo Trzech Koron) ktoś ulokował bilbord niespodziankę z napisem: „Mgr Mors Dziękujemy #SerialNaWęgierskiej”. To forma podziękowania dla artysty street artu Mgr. Morsa za jego nietuzinkową akcję, w której nowosądeczanin ukazał na muralach wizerunki znanych postaci.

Sam artysta nie ukrywa swojego zdziwienia. W swoich mediach społecznościowych opublikował następujący wpis: – Ale szok właśnie dostałem zdjęcie na telefon i zastanawiam się czy to nie fotomontaż. Doświadczyłem różnych form wdzięczności, ale ta jest mega wyjątkowa. Dziękuję. Ps. Chciałbym poznać sprawcę – wyraża wdzięczność Mgr Mors.

– Jest to forma podziękowania dla Mgr Morsa za pomysłowość i wytrwałość za piękny projekt na ziemi sądeckiej, który daje do myślenia i zachęca do refleksji nad bieżącymi sprawami – mówi w rozmowie z naszą redakcją pomysłodawca, który jeszcze przez chwilę pragnie zostać anonimowy.

Wygląda więc na to, że sam artysta również będzie musiał uzbroić się w cierpliwość. Pomysłodawca obiecał w rozmowie z portalem DTS24, że ujawni się wkrótce.

Czyta także: Afera w branży disco polo. Kordian o braku swojego występu w TVP: „To przez obecne układy”

Fot: pomysłodawca

Share on twitter
Share on facebook