Mgr Mors namalował Roberta Lewandowskiego. Zapytaliśmy mieszkańców czy im się podoba

Znany sądecki grafficiarz poszedł za ciosem i specjalnie z okazji meczu Mistrzostw Świata w Rosji pomiędzy Polską a Senegalem (porażka 1:2) namalował mural, na którym widać podobiznę naszego najlepszego piłkarza Roberta Lewandowskiego.

Dzieło artysty podzieliło sądeczan. - Szkoda, ale chyba ten Robert nie wyszedł... Następnym razem będzie lepiej – napisał jeden z internautów na profilu Facebook’owym Mgr Morsa.

BOCHENSKI

- PazdanoLewandowskiGrosik? - dopytywał inny.

Czytaj również: Kapitan Sandecji: „Trzeba przestawić się na 1 ligę”

Postanowiliśmy zapytać sądeczan, co sądzą o malunku Mgr Morsa.

- Nie wiem, z jednej strony ten malunek jest ciekawy, ma ładne biało-czerwone barwy, ale z drugiej nie poznaję tego faceta. W sensie wiem, że miał to być Lewandowski, ale czy aby na pewno jest do siebie podobny – przyznał Pan Zdzisław Kuć, mieszkaniec naszego miasta.

Patrycji Aleksander malunek sądeczanina przypadł już jednak do gustu.

- Podoba mi się twórczość Morsa i tak jest również z tym muralem. Widzę na nim Roberta Lewandowskiego i nie wiem, o co chodzi tym, którzy próbują dopatrzeć się kogoś zupełnie innego. Mamy wielkie piłkarskie święto, jakim jest Mundial i cieszmy się z tego, że bierzemy w nim udział. Mors koloruje rzeczywistość – powiedziała studentka.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. Mgr Mors

Jan Duda

1 comment

  1. Sądeczanin 22 Czerwiec, 2018 at 12:22 Odpowiedz

    Grafiti super,,,,,ale,,,,zapomniał napisać jeszcze,,,,nic się nie stało Polacy nic się nie stało,,,,i już za 4-ry lata Polska będzie mistrzem świata 🙂 hehehehehehheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheh

Wypowiedz się w tej sprawie