Kapitan Sandecji: „Trzeba przestawić się na 1 ligę”

To świetna wiadomość dla wszystkich kibiców nowosądeckiego klubu! Kilka dni temu kapitan drużyny Dawid Szufryn, podpisał z Biało-Czarnymi nowy kontrakt, który będzie obowiązywał przez najbliższe dwa sezony. Zawodnikiem interesował się m.in. pierwszoligowy GKS Katowice.

wsb3

- Cieszę się z tego, że się dogadaliśmy – mówi nam Szufryn.

- Jestem zadowolony z nowej umowy. Teraz trzeba przestawić się na pierwszą ligę. Mamy nowy sztab, nowego trenera, każdy ma czystą kartę – dodaje „Ciufa”.

Czytaj również: Murawa Stadionu Narodowego, po której biegali „Lewy” i „Kuba” trafi do... Szalowej!

32-letni Szufryn jest od kilku sezonów pewnym punktem Sandecji oraz liderem formacji defensywnej. Tylko w ostatnich rozgrywkach zanotował 29 meczów w ekstraklasie (wszystkie w pierwszym składzie), w których ujrzał sześć żółtych kartek.

- Ogólnie biało-czarną koszulkę przywdziewał w 141 meczach, w tym czasie 5 razy trafił do siatki rywali (ostatni raz w wygranym 5:0 meczu z Zagłębiem Sosnowiec - przyp. red) – można przeczytać na łamach Sandecja.pl.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. Sandecja.pl

FORDDOSLAT

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.