Kapitan Sandecji: „Trzeba przestawić się na 1 ligę”

Kapitan Sandecji: „Trzeba przestawić się na 1 ligę”

To świetna wiadomość dla wszystkich kibiców nowosądeckiego klubu! Kilka dni temu kapitan drużyny Dawid Szufryn, podpisał z Biało-Czarnymi nowy kontrakt, który będzie obowiązywał przez najbliższe dwa sezony. Zawodnikiem interesował się m.in. pierwszoligowy GKS Katowice.

Cieszę się z tego, że się dogadaliśmy – mówi nam Szufryn.

Jestem zadowolony z nowej umowy. Teraz trzeba przestawić się na pierwszą ligę. Mamy nowy sztab, nowego trenera, każdy ma czystą kartę – dodaje „Ciufa”.

Czytaj również: Murawa Stadionu Narodowego, po której biegali „Lewy” i „Kuba” trafi do… Szalowej!

32-letni Szufryn jest od kilku sezonów pewnym punktem Sandecji oraz liderem formacji defensywnej. Tylko w ostatnich rozgrywkach zanotował 29 meczów w ekstraklasie (wszystkie w pierwszym składzie), w których ujrzał sześć żółtych kartek.

Ogólnie biało-czarną koszulkę przywdziewał w 141 meczach, w tym czasie 5 razy trafił do siatki rywali (ostatni raz w wygranym 5:0 meczu z Zagłębiem Sosnowiec – przyp. red) – można przeczytać na łamach Sandecja.pl.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. Sandecja.pl

Share on twitter
Share on facebook

Jesteś tegorocznym maturzystą ? Chcesz zostać prawnikiem lub chcesz poszerzyć swoje umiejętności w zakresie prawa ? Ten materiał jest dla Ciebie

WAŻNE !

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama