Medycyna estetyczna mądrze wykonywana jest dla każdego

Medycyna estetyczna mądrze wykonywana jest dla każdego

Rozmowa z Katarzyną Lis – menagerem Kliniki Mariposa Med-Spa

– Współczesne kobiety bardziej dbają o siebie niż przed laty?

– To chyba nie jest kwestia tego, że bardziej o siebie dbają, tylko że mają teraz większe możliwości, dostęp do całej gamy zabiegów, a przy tym są bardziej wyedukowane. Nasze mamy, babcie też na miarę dostępnych możliwości o siebie dbały, choć oczywiście to indywidualna kwestia każdej kobiety.

– W ostatnich latach, mam wrażenie, kobiet korzystających z usług gabinetów kosmetologicznych jest jednak o wiele więcej. Jesteśmy bardziej zabiegane i wolimy korzystać z profesjonalnych usług niż samodzielnie dbać o siebie w domach?

– Gdy wybuchła pandemia, miałam obawy o to jak rozwinie się sytuacja związana z naszą działalnością. A jednak okazało się, że jest wręcz odwrotnie. Kobiety po pandemii miały ogromną chęć wrócenia do normalności, wyjścia z domów, zadbania o siebie. Trend jest zwyżkowy, a już zwłaszcza teraz na wiosnę. Przy czym rzeczywiście panie wolą korzystać z profesjonalnych usług. To trzeba podkreślić – profesjonalnych, bo wybór miejsca jest bardzo ważny. U nas w Mariposie stawiamy na profesjonalizm, do tego ważne jest dla nas zaangażowanie pracowników, permanentne szkolenia i podążanie za trendami. Zresztą myślę, że właśnie klientki doceniają nasze doświadczenie, wiedząc, że wybierając usługi u nas, będą w pełni profesjonalnie obsłużone. My też cały czas podążamy za potrzebami klientów i ich oczekiwaniami. W tym momencie jesteśmy na etapie swego rodzaju przeprowadzki, stworzyliśmy nowe, odświeżone miejsce dla naszych klientek, żeby miały większy komfort przyjęć, mogły poczuć się bardziej zaopiekowanie, ze świadomością, że cały czas jesteśmy tu dla nich.

– Nowe miejsce wiąże się też z nową gałęzią działalności – pójściem w kierunku medycyny? (…)

Share on twitter
Share on facebook