Marszałek Witold Kozłowski odwiedził rodzinę sześcioraczków z Tylmanowej.

Marszałek Witold Kozłowski odwiedził rodzinę sześcioraczków z Tylmanowej.

Międzynarodowy Dzień Rodzin został ustanowiony przez Zgromadzenie Ogólne ONZ 20 września 1993 roku. Obchodzony jest 15 marca.

Rodzina jest podstawą dobrego funkcjonowania społeczeństwa. Jak mówił św. Jan Paweł II, Rodzina jest znakiem nadziei dla współczesnego świata. Nie przez przypadek to właśnie rodzina stała się jednym z trzech filarów Strategii Rozwoju Województwa „Małopolska 2030”. Chcemy, aby w ciągu nadchodzącej dekady region stał się miejscem, które daje Małopolanom i ich rodzinom poczucie bezpieczeństwa i stabilności, oparte na poszanowaniu wartości duchowego i materialnego dziedzictwa – mówi marszałek Witold Kozłowski, który z okazji Dnia Rodzin odwiedził sześcioraczki z Tylmanowej. Był też drugi pretekst do odwiedzin: zbliżające się drugie urodziny Filipa, Tymona, Zosi, Kai, Malwiny i Neli.

Z okazji Dnia Rodzin, ale także zbliżających się urodzin naszych wyjątkowych sześcioraczków, życzę dużo zdrowia, które – jak pokazują ostatnie miesiące – jest bardzo ważne. Niech nie zabraknie nigdy w tym domu uśmiechu i radości, ale także miłości i wzajemnego zrozumienia – mówił marszałek.

źródło: Biuro prasowe UMWM, KA

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Nowel

Kiedy zobaczysz ten film na pewno zagłosujesz na Ewę Novel 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

GENIALNI LOKALNI GLOBALNI

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.