WIŚNIOWSKI z czterema nagrodami TOPBuilder 2022

WIŚNIOWSKI z czterema nagrodami TOPBuilder 2022

Nowy biurowiec firmy Wiśniowski, drzwi Nova z innowacyjną funkcją czasową dzienną, Antywłamaniowość RC2 bram garażowych i brama składana V-King zostały wyróżnione tytułem i statuetką TOPBuilder 2022 – cenioną nagrodą branży budowlanej. Tegoroczna gala konkursowa dla marki Wiśniowski z Nowego Sącza przebiegała pod hasłem pasma sukcesów.

Nagroda TOPBuilder swój prestiż zawdzięcza między innymi profesjonalnemu jury konkursu, które tworzą wybitne persony ze świata branży budowlanej: prof. dr hab. inż. Leonard Runkiewicz, Przewodniczący Rady Naukowej „Builder”, dr inż. arch. Jerzy Grochulski, Prezes Zarządu Stowarzyszenia Architektów Polskich, Danuta Burzyńska, Redaktor Naczelna „Builder” i Marek Zdziebłowski, Wydawca „Builder”. Uroczystą galę rozdania nagród, która odbyła się 20 kwietnia, poprowadziła Redaktor Naczelna wydawnictwa w towarzystwie Dominika Suwińskiego, Dyrektora Marketingu i Sprzedaży BUILDER POLSKA. Podczas wydarzenia w warszawskim Centrum Olimpijskim spotkali się przedstawiciele branży budowlanej, środowiska naukowego i architekci.

W tegorocznej edycji konkursu TOPBuilder znalazły się 64 godne rekomendacji produkty, usługi i inwestycje wiodących firm, wśród nich – Nowy Biurowiec firmy Wiśniowski, przestrzeń stworzona z myślą o komforcie pracy jej użytkowników.

Ostatnie lata minęły dla nas pod znakiem największej w historii firmy rozbudowy. Kolejne etapy prac przy budynku korespondowały między innymi z nowymi realiami. To bardzo specyficzny czas dla branży budowlanej. Problemy na rynku surowców nie przeszkodziły w realizacji planów inwestycyjnych dyktowanych przez cele eksportowe. Plany urzeczywistniły się i dzisiaj jesteśmy dumni z nowej, reprezentacyjnej siedziby, której fasada wyróżnia się wśród okolicznej zabudowy, dostarczając moc architektonicznych wrażeń – mówi Jarosław Ptak, dyrektor ds. projektów i inwestycji oraz architekt firmy. – Zewnętrzną elewację biurowca charakteryzuje prosta forma, podzielona rytmicznie zgodnie z układem przeszkleń i elementów stanowiących poszycie zewnętrzne budynku. Całość stanowi współczesną kompozycję, składającą się z dwóch głównych brył o kształcie zbliżonym do prostopadłościanów, ułożonych jeden obok drugiego z delikatnym wzajemnym przesunięciem oraz wewnętrzne, przeszklone atrium łączące je ze sobą. Dynamika ich kompozycji sugeruje wzajemny ruch. Symboliczny wydźwięk projektu nawiązuje do nieustannego rozwoju organizacji, która nieprzerwanie, od ponad 30 lat, wyznacza trendy nie tylko dla swojej branży.

Statuetką i tytułem TOPBuilder jury konkursu wyróżniło również drzwi Nova z innowacyjną funkcją czasową dzienną, która umożliwia otwarcie drzwi zewnętrznych bez użycia klucza. Wszystko za sprawą dwóch przycisków. Jeden z nich, aktywujący funkcję dzienną – znajduje się po wewnętrznej stronie drzwi. Drugi mikrowłącznik służy do otwarcia drzwi od zewnątrz – można go umiejscowić w antabie lub odpowiednio wkomponować w płytę drzwi. Nova, ze względu na swoją konstrukcję, współczynnik przenikania ciepła, a także wyjątkowy design jest doskonałą propozycją dla inwestorów domów jedno- i wielorodzinnych, którym zależy na najwyższej jakości.

Brama garażowa segmentowa to nie tylko wygodne zamknięcie garażu, ale również rozwiązanie bezpieczne dla domu, które chroni przed niepożądanymi gośćmi. Pakiet antywłamaniowy RC2 jest systemem dodatkowego zabezpieczenia, utrudniającego dostęp do garażu osobom niepowołanym. Prestiżowy certyfikat IFT Rosenheim, przyznany bramom garażowym sądeckiego producenta w klasie antywłamaniowej RC2, to gwarancja bezpieczeństwa na lata, teraz potwierdzona również cenionym tytułem TOPBuilder 2022.

Szczególnie ważnym elementem przestrzeni przemysłowych jest organizacja bezpiecznego wjazdu i wyjazdu na teren firmy. Ważne parametry bramy ogrodzeniowej dla przemysłu to: prędkość, wytrzymałość i niezawodność – w nawet najbardziej wymagających warunkach. Te wymagania spełnia brama składana V-King od Wiśniowskiego z gwarancją 500 000 cykli. Produkt łączy zalety bramy dwuskrzydłowej i szlabanu, umożliwiając bieżącą kontrolę dostępu lub sterowanie ruchem. Ta ultraszybka, bezpieczna i mocna konstrukcja wyposażona została w najszybszą na rynku automatykę i 10 krawędziowych listew bezpieczeństwa. Zastosowane w produkcji bramy V-King materiały i rozwiązania umożliwiają jej pracę w trybie ciągłym.

Specjalna rekomendacja produktu zweryfikowanego rynkowo, nagrody w kategorii “innowacja” i statuetka dla nowego biurowca niezwykle nas cieszą, ale nie pozwalają spoczywać na laurach – komentuje Małgorzata Respekta-Paszkiewicz, Menedżer ds. Komunikacji B2B w firmie Wiśniowski. – Każde zdobyte przez nas wyróżnienie to inspiracja do kolejnych wyzwań, by zaproponowaną jakość rozwijać i budować z klientem relację opartą na wzajemnym dialogu. Otrzymane statuetki dedykujemy naszym partnerom i klientom, bez których sukces marki nie byłby możliwy. TOPBuilder 2022 to nasze wspólne zwycięstwo.

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Novel

Finał Szansy na sukces tuż, tuż. Co jeszcze przed Ewą na parę godzin przed jej wystąpieniem ?

Play Video about Ewa Novel w Szansie na sukces

Ostatnie przygotowania Ewy do finału Szansy na sukces. Zobacz co tam się działo…  Dostępne tylko u nas 😉 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.