Kolej Gondolowa Jaworzyna Krynicka z pomocą dla uchodźców

Kolej Gondolowa Jaworzyna Krynicka z pomocą dla uchodźców

Do magazynu Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego w Nowym Sączu właśnie przywieziono 200 koców i 100 kołder. Zakupiła je spółka Kolej Gondolowa Jaworzyna Krynicka S.A. i za pośrednictwem Fundacji Bratnia Dusza przekazała do Starostwa Powiatowego.

Z wiceprezes spółki Stanisławą Sasak spotkali się starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski i Iwona Romianiak – prezes Fundacji Bratnia Dusza.
Bardzo dziękuję za przekazanie koców i kołder, które trafią do ośrodków przyjmujących uchodźców. Na terenie Powiatu Nowosądeckiego przebywa ponad pięć tysięcy Ukraińców, którzy uciekli z pogrążonego w wojnie kraju – mówił starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski. – Jako samorząd staramy się robić wszystko, aby zapewnić im odpowiednie warunki pobytu na naszym terenie. Współpracujemy z samorządami i organizacjami pozarządowymi, na których wsparcie zawsze możemy liczyć. Jestem niezmiernie wdzięczny, że Kolej Gondolowa Jaworzyna Krynicka od wielu lat wspiera działania pomocowe i niesie dobro. Dziękuję też Iwonie Romianiak za wsparcie w działaniach mających na celu przekazanie tych darów. 
Prezesi spółki Kolej Gondolowa Jaworzyna Krynicka od początku wojny w Ukrainie pomagają uchodźcom przekazując dary.
Fot. Maria Olszowska
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Novel

Finał Szansy na sukces tuż, tuż. Co jeszcze przed Ewą na parę godzin przed jej wystąpieniem ?

Play Video about Ewa Novel w Szansie na sukces

Ostatnie przygotowania Ewy do finału Szansy na sukces. Zobacz co tam się działo…  Dostępne tylko u nas 😉 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.