Marka Konspol angażuje się w The Color Run 2018!

Bieganie, kolorowe proszki, muzyka i dobra zabawa - tak najprościej można opisać globalną imprezę The Color Run 2018, która w Polsce odbędzie się w Warszawie, Gdańsku i Poznaniu. Tegoroczną odsłonę sponsoruje Konspol.

Jako sponsor, marka Konspol oferuje uczestnikom eventu wiele atrakcji. Na stoisku firmy będzie można spróbować dań z rusztu, a także wziąć udział w warsztatach tanecznych. Konspol zadbał tak że o najmłodszych, dając im możliwość wzięcia udziału w warsztatach kulinarnych na których nauczą się przygotowywać kanapki różnego rodzaju na bazie produktów z linii Żarłaki. Na trasie biegu, uczestników mile zaskoczą duże bańki mydlane, które będą puszczane tuż przy bramie marki Konspol.

The Color Run 2018 to połączenie pięciokilometrowego biegu z festiwalem muzycznym, podczas którego uczestnicy zostają obficie obsypywani kolorowymi proszkami. Bieg odbywa się bez pomiaru czasu i ograniczeń wiekowych. Każdego roku festiwal przyciąga dziesiątki tysięcy miłośników sportu i dobrej zabawy na całym świecie.

ESPECTO

Wypowiedz się w tej sprawie