Marcinkowice. Strzelnica gotowa. W hali ostatnie prace

Marcinkowice. Strzelnica gotowa. W hali ostatnie prace

hala i strzelnica Marcinkowice

Jak zapewnia starosta nowosądecki, już za niedługo będzie można rozegrać pierwsze mecze. Dobiegają końca prace przy budowie hali sportowej w Marcinkowicach. Strzelnica jest już gotowa.

Montowane są elementy wyposażenia, a wkrótce pojawi się parkiet. Trybuny i konstrukcje do gry w koszykówkę są już na swoich miejscach.

– Wszystko przebiega zgodnie z planem. Gotowa jest już strzelnica. Cieszę się, że widać tak duże postępy prac – mówi starosta Marek Kwiatkowski, który spotkał się dziś z szefem firmy wykonującej inwestycje Piotrem Gurgulem i kierownikiem budowy Arturem Wojtasem.

Przypomnijmy, że hala ze strzelnicą będą częścią Powiatowego Centrum Sportu przy Zespole Szkół w Marcinkowicach. Jak pisaliśmy miedzy innymi TUTAJ, na zewnątrz powstanie kompleks sportowy z boiskiem, trybunami, kortami tenisowymi, odkrytym basenem, bieżnią oraz miejscami do skoku w dal i wzwyż, pchnięcia kulą i rzutu dyskiem.

Inwestycja pochłonie ponad 20 milionów złotych, a duża część pokryją uzyskane już przez powiat nowosądecki dofinansowania.

fot. Maria Olszowska – Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

W Małopolsce przybędzie 8 linii komunikacyjnych. Ile wynosi dofinansowanie i jakie to połączenia?

Play Video about Christian Merli

13 Hill Climb Limanowa. Dwa dni sportowych zmagań na światowym poziomie. Jak przebiegała 13. edycja górskiego wyścigu ?

Temat dnia

Największa w historii gminy Stary Sącz inwestycja – budowa kanalizacji i wodociągów – część I

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.