Małgorzata Belska poparła kandydaturę Ludomira Handzla

Małgorzata Belska zagłosuje w drugiej turze wyborów na Ludomira Handzla. Sama otrzymała 1 954 głosy (5,34 proc.) i odpadła z drugiej tury. Kilka dni temu zaprosiła swój elektorat na spotkanie, na którym lider Koalicji Nowosądeckiej odpowiadał na pytania i próbował przekonywać do swojego programu.

- Skontaktował się ze mną, bo bardzo chciał spotkać się z osobami, które kandydowały do rady miasta pod szyldem "Nowy Sącz Na Nowo". Skoro mamy sobie wyrabiać solidne zdanie na temat kandydatów, postanowiłam rozesłać zaproszenie dalej. Przeszliśmy przez wszystkie "zakamarki miasta" - od polityki finansowej, gospodarczej do zaniedbanej naszym zdaniem polityki społecznej, przez sport i jego finansowanie, aż do brzegów Kamienicy i zrewitalizowanego Starego Miasta, do którego najlepiej dojść na piechotę przez atrakcyjne zaułki zostawiając auto na parkingu... Zastanawialiśmy się również nad możliwością wsparcia działań szpitala i sądeckiej służby zdrowia. Mówiliśmy o transporcie i połączeniach. Pytaliśmy o Miasteczko Multimedialne i o wysypisko śmieci.  Poruszyliśmy wiele tematów, z którymi chce zmierzyć się Pan Handzel jako prezydent  - relacjonuje Belska. -  Pytaliśmy, bo jak nie pytać, gdy trzeba zdecydować na którego z kandydatów głosować. Jeśli taka inicjatywa wyjdzie ze strony Pani Mularczyk - również poinformujemy i zaprosimy.

Spotkanie z Iwoną Mularczyk nie doszło jednak do skutku.

- Decyzję na kogo głosować pozostawiam wyborcom. Nikt nikomu nie może odebrać prawa do samodzielnego myślenia. Ja zdecydowałam, że oddam głos na Ludomira Handzla. Stawiam na nową energię i na nowe rozwiązania - powiedziała dziś w obecności mediów.

Poinformowała też, że ma zamiar  wykorzystać potencjał jaki ujawnił się przy okazji kampanii wokół jej wyborczej inicjatywy  "Nowy Sącz Na Nowo". Na jej bazie chce powołać do  życia ruch miejski, który będzie bacznie przyglądał się decyzjom nowej rady i nowego prezydenta.

Czytaj też:

Bum, bęc i Red Hot Chili Peppers, czyli czy to wyścig zbrojeń czy już wojna? Kampania po sądecku

Okna i drzwi

1 comment

  1. Pyrek 31 Październik, 2018 at 08:01 Odpowiedz

    Ja jestem rozczarowany. Ani Pani Mularczyk ani Pan Handzel to nie są moi kandydaci. Moje rozczarowanie dotyczy tego, iż moja kandydatka na Prezydenta poparła Pana Handzla. Trzeba było zachęcić do uczestnictwa w wyborach i nie popierać nikogo – eleganckie zachowanie Pani Małgosiu.

Wypowiedz się w tej sprawie

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w Polityce prywatności oraz regulaminem, dostępnymi na stronie internetowej.