Magdalena Majda ze Świniarska powalczy o tytuł najpiękniejszej Polki

Mieszkanka Świniarska (gm. Chełmiec) będzie reprezentować nasz region na konkursie Miss Polski 2021, który odbędzie się w najbliższy piątek, 20 sierpnia. Sądeczanka przeszła wcześniejsze etapy rywalizacji i została jedną z najpiękniejszych Małopolanek.

20 sierpnia po raz trzydziesty drugi zostanie wybrana nowa Miss Polski. Do rywalizacji o tytuł najpiękniejszej Polki stanie aż 24 pań ze wszystkich regionów naszego kraju. W tym gronie są aż 4 piękne Małopolanki: Magdalena Majda ze Świniarska (I Wicemiss Małopolski), Gabriela Ziembańska – Sidzina (Miss Małopolski 2021), Justyna Kokoszka – Sucha Beskidzka ( I Wicemiss Beskidów), Zofia Krupa – Kraków ( zielona karta regionalna). Finał Miss Polski odbędzie się w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego w Nowym Sączu.

20-letnia Magdalena Majda ze Świniarska studiuje biologię na Uniwersytecie Jagiellońskim. Interesujee się psychologią kryminalną oraz biologią molekularną.

– W przyszłości chciałabym pracować w diagnostyce molekularnej nowotworów, aby przyczynić się do rozwoju nowych terapii onkologicznych. Wolny czas spędzam na czytaniu książek, gotowaniu oraz długich spacerach z moim pieskiem – wyznaje.

Reprezentantka Sądecczyzny występuje z numerem 13. Finalistki Miss Polski powalczą również o nagrody o łącznej wartości 100 tysięcy złotych, a także możliwość reprezentowania kraju w najbardziej prestiżowych konkursach piękności na świecie, takich jak Miss Universe, Miss International i Miss Supranational.

Kandydatki do tytułu Miss Polski zaprezentują się w strojach casualowych, kąpielowych oraz w sukniach ślubnych i wieczorowych. Imprezę poprowadzą Krzysztof Ibisz oraz Izabela Janachowska, a także jedna z sióstr ADiHD – Ilona Krawczyńska. Gala będzie transmitowana na antenie Polsatu od godziny 20.00. W jury zasiądzie Edyta Herbuś, Viki Gabor, a także Viola Piekut i Ewa Wachowicz. Na wydarzeniu pojawią się byłe laureatki konkursu, w tym kryniczanka Katarzyna Krzeszowska.

Dzień później o koronę Miss Supranational 2021 powalczy 56. kobiet, a w niedzielę mężczyźni zmierzą się w wyścigu o koronę Mister Supranational 2021.

Fot. Dorota Czoch/
Miss Polski 2021/
Źródło: Miss Polski  

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.