Gabriela Migda z kwalifikacją

W Ciechocinku odbyły pierwsze kwalifikacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Kadetek w boksie. Bardzo dobrze spisała się Gabriela Migda, która awans wywalczyła.
– Nasz klub reprezentowały dwie pięściarki: Emilia Dadaś w kategorii 48 kg oraz Gabriela Migda w kategorii 50 kg. – opowiada trener UKS Evan Nowy Sącz Krzysztof Bulanda. – Awans wywalczyła Gabrysia,która w pierwszym starciu przez RSC, w pierwszej rundzie, pokonała reprezentantkę Włocławka Aleksandrę Sawiuk. W kolejnej walce pewnie wygrała 3:0 pokonując reprezentantkę Gierałtowic Milenę Mandziej.
Mniej szczęścia miała druga z reprezentantek Nowego Sącza Emilia Dadaś, która już w pierwszej walce stosunkiem punktów 1:2 przegrała z Wiktorią Wałaszewską z Tczewa.

– Taki niestety jest ten sport – boks. – dodaje Krzysztof Bulanda. – Dziękujemy naszym stałym partnerom, którzy wspierają nasze sportowe pasje, dzięki którym młodzi zawodnicy mają szansę na rozwijanie swoich talentów. Pomagają nam: Muszynianka, Grand, Poprad, Piwniczanka, STS-COM.Pozdrawiamy wszystkich dedykując im nasze sukcesy.

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.