Maciejowa: przedwczesna, niepotrzebna śmierć… Tragedia wydarzyła się na moście

Do naszej redakcji dotarła wiadomość o tragicznym wydarzeniu, do jakiego miało dojść w gminie Łabowa. Poprosiliśmy policję o potwierdzenie informacji – niestety okazała się prawdziwa.

– Dzisiaj przed godziną ósmą policjanci otrzymali zgłoszenie, że na barierce mostu w miejscowości Maciejowa (przy skręcie na Składziste) powiesiła się kobieta, wyglądająca na około 40 lat. Na miejscu, pod nadzorem prokuratora, pracowali policjanci z Nowego Sącza i Nawojowej. Trwają dalsze czynności w tej sprawie – informuje podkom. Iwona Grzebyk-Dulak, oficer prasowa KMP w Nowym Sączu.

Policjanci ustalili tożsamość kobiety. Wstępnie wykluczono, by do jej śmierci ktoś bezpośrednio się przyczynił. Prokurator zlecił sekcję zwłok.

– Z uwagi na dobro rodziny zmarłej więcej informacji nie udzielamy – dodaje podkom. Grzebyk-Dulak.

WAŻNE!

Telefon Zaufania dla Osób Dorosłych w Kryzysie Emocjonalnym:

116 123

Czynny od poniedziałku do piątku od godz. 14.00-22.00 (połączenie bezpłatne)

Kryzysowy Telefon Zaufania 116 123 powstał z myślą o osobach, które z różnych powodów nie mają możliwości bezpośredniego kontaktu z psychologiem.
Każdy z konsultantów posiada wyższe wykształcenie specjalistyczne – psychologiczne lub pokrewne oraz przeszedł cykl szkoleń z zakresu telefonicznej pomocy psychologicznej. 

fot. ilustr. pixabay

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.