Maciej Małkowski z Sandecji: „Graliśmy widowiskowo, ale nieskutecznie”

33-letni pomocnik Sandecji Nowy Sącz Maciej Małkowski odpowiedział na pytania Krzysztofa Rosłońskiego z biura prasowego Sandecji (całość tutaj).

Doświadczony zawodnik „biało-czarnych” pokusił się o stwierdzenie na temat niedosytu po ostatnim domowym meczu sądeczan z Bytovią Bytów zremisowanym 1:1. W tym spotkaniu Sandecja stworzyła sobie wiele okazji bramkowych, ale wykorzystała tylko jedną.

Czytaj również: Przez problem z alkoholem skończył grać w piłkę. Biografia „Dawid Janczyk, Moja spowiedź”

- Na pewno każdy czuje niedosyt, bo było to prawdopodobnie nasze najlepsze spotkanie w tym sezonie. Graliśmy widowiskowo i bardzo fajnie dla oka, ale też nieskutecznie. Piłka jest taka, że nie zawsze wygrywa się grając fajny mecz. Poprzednie spotkania nie były tak widowiskowe, ale przynosiły trzy punkty. Wygraliśmy cztery mecze z rzędu, teraz przyszedł remis, także nie ma co spuszczać głów. Patrzymy w przyszłość i przygotowujemy się do kolejnego spotkania – powiedział Małkowski.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. Sandecja.pl

MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.